Žuvėdas(1)Čia plytėjo bekraštė giria, kuri mus maitino ir saugojo. Lietuviai neturėjo miestų, nebuvo susikrovę turtų, bet per jūras marias kartkartėm atplaukdavo neprašyti svečiai. Mes juos vadinome žuvėdais.Tada lietuviai išmoko per ežerus ir pelkes nutiesti kūlgrindas, kad galėtų netikėtoje vietoje priešą užpulti arba nuo jo pasitraukti.
O kaip gyveno vaikai? Juk ir tada jie žaidė, išdykavo ir patirdavo visokių nuotykių.
8.96

Žuvėdas

Žuvėdas

Atsisiųsti knygą Žuvėdas pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 28

ISBN: 9786099580715

Formatas: 22 x 27 x 0,8 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Žuvėdas.pdf
Žuvėdas.epub
Žuvėdas.mobi

Žuvėdas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Žuvėdas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žuvėdas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žuvėdas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Žuvėdas aprašymas

Čia plytėjo bekraštė giria, kuri mus maitino ir saugojo. Lietuviai neturėjo miestų, nebuvo susikrovę turtų, bet per jūras marias kartkartėm atplaukdavo neprašyti svečiai. Mes juos vadinome žuvėdais.
Tada lietuviai išmoko per ežerus ir pelkes nutiesti kūlgrindas, kad galėtų netikėtoje vietoje priešą užpulti arba nuo jo pasitraukti.

O kaip gyveno vaikai? Juk ir tada jie žaidė, išdykavo ir patirdavo visokių nuotykių.

Leave a Reply