Vyro išmintis(4)Šioje knygoje kalbama apie vyrą – kokie jo vaidmenys, pareigos, kas lemia vaisingus santykius su moterimi ir kas trukdo tokius santykius užmegzti.
3.24

Vyro išmintis

Vyro išmintis

Atsisiųsti knygą Vyro išmintis pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 245

ISBN: 9786098112788

Versijos kodas: 10

Formatas: 14 x 20,8 x 2,7 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vyro išmintis.pdf
Vyro išmintis.epub
Vyro išmintis.mobi

Vyro išmintis pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Vyro išmintis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vyro išmintis kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vyro išmintis pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Vyro išmintis aprašymas

„Vyro išmintis" – tai trumpi žvilgtelėjimai į vyro vaidmenis šeimoje ir visuomenėje, į jo psichologiją, santykius su moterimis, profesinę karjerą ir kitus dalykus, kokie jie buvo prieš kelis tūkstančius metų, kokie yra dabar ir kokie galėtų būti. Šiuo metu ir vyrai, ir moterys ieško atsakymų į klausimą, kas yra vyriškumas ir kas yra moteriškumas. Šių sąvokų prasmės, ilgą laiką buvusios aiškios, dabar ima netekti savo apibrėžtumo, ir žmonėms darosi vis įdomiau, koks lyčių spektaklis vyksta didžiojoje gyvenimo scenoje.

Kita „Moters išmintis", kuri, tikimės, irgi atkreips jūsų dėmesį, kalba apie moterį – kokie jos vaidmenys, pareigos, kas lemia vaisingus santykius su vyrais ir kas trukdo tokį ryšį užmegzti.Abi knygos labai panašios – iš pradžių mūsų žvilgsnis nukrypsta į Rytų tradicijas, paskui atsigręžiame į šiuolaikinę visuomenę, pažiūrime, kaip čia atrodo vyro ir moters santykiai ir kodėl jie dažnai netenkina nei vyrų, nei moterų.

Ir dar štai kas: vyro atskleidžia, koks vidinis dievas slypi vyro dvasioje, o moters kalba apie vidines moters deives. Deivės ir dievai snaudžia, moterys ir vyrai neranda bendros kalbos. Kai deivės ir dievai nubus, moterys apkabins vyrus, vyrai apkabins moteris ir įsivyraus santarvė.

Leave a Reply