Viena pati: moteriškos vienumos menas

Viena pati: moteriškos vienumos menas

Atsisiųsti knygą Viena pati: moteriškos vienumos menas pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: On My Own: The Art of Being a Woman Alone

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 352

ISBN: 9785415024391

Versijos kodas: PT.5

Formatas: 14,5 x 21,5 x 2,3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Rita Bakanienė

Viena pati: moteriškos vienumos menas.pdf
Viena pati: moteriškos vienumos menas.epub
Viena pati: moteriškos vienumos menas.mobi

Viena pati: moteriškos vienumos menas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Viena pati: moteriškos vienumos menas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Viena pati: moteriškos vienumos menas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Viena pati: moteriškos vienumos menas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Viena pati: moteriškos vienumos menas aprašymas

Ateina metas, kai pasijunti viena: išsiskyrusi, netekusi savojo žmogaus, vieniša ar gyvenanti santykiuose be meilės ir supratimo. Tą akimirką tiesiog nežinia, ką daryti, ko griebtis… Psichoterapeutės Florence Falk „Viena pati: moteriškos vienumos menas“ teikia stiprybės: moko pažinti vienumą, atsikratyti baimių, abejonių, sąmyšio ir bejėgiškumo jausmo; kviečia ieškoti kelio į autentiškąją save, džiaugtis malonumais ir neįkainojamais turtais, kuriuos teikia buvimas vienumoje; o tada, su naujai atrastu pasitikėjimu, grįžti ir atkurti santykius su kitais žmonėmis.

Pasakodama įkvepiančias, intymias skirtingų moterų istorijas Florence Falk parodo, kokia svarbi yra vienuma moters gyvenime. Kad ir kaip gyventum, – tvirtoje sąjungoje ar viena, – turi išmokti būti pati viena, nes jei gebėsi būti visiškai laisva, nebijosi visuomenės vienatvei primetamų stigmų, tau atsivers tikrosios gyvenimo galimybės.

Pagaliau! – įžvalgi ir jautri knyga, vedanti mus į vidinę laisvę, kuri įmanoma tik tada, kai susidraugaujame su vienuma. Ši skirta visoms moterims: papasakotos istorijos ir pateikti praktiniai patarimai moko mus, kaip gyventi ir mylėti visa širdimi.

Tara Brach, knygos Radical Acceptance: Embracing Your Life with the Heart of a Buddha autorė

Leave a Reply