Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumoPritariant minčiai apie netolygų globalizacijos poveikį šalies, visuomenės ir asmens gyvenimui, knygoje „Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo" siekiama aptarti vertybes ir ugdymą iš kaitos ir stabilumo perspektyvos. Laikomasi požiūrio, kad orientacija vien į pokyčius trukdytų įsigilinti į vertybių raidos ir ugdymo procesus, o vien į stabilumą – naujai apmąstyti vertybių ir ugdymo prioritetus ir jų prasmę.
Metodologinėmis tyrimo prieigomis pasirinkus tarpdisciplininį, sisteminį ir hier…
30.89

Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo

Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo

Atsisiųsti knygą Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 424

ISBN: 9786094597626

Formatas: 15,5 x 21,5 x 3 cm, kieti viršeliai

Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo.pdf
Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo.epub
Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo.mobi

Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo aprašymas

Pritariant minčiai apie netolygų globalizacijos poveikį šalies, visuomenės ir asmens gyvenimui, knygoje „Vertybės ir ugdymas: tarp kaitos ir stabilumo" siekiama aptarti vertybes ir ugdymą iš kaitos ir stabilumo perspektyvos. Laikomasi požiūrio, kad orientacija vien į pokyčius trukdytų įsigilinti į vertybių raidos ir ugdymo procesus, o vien į stabilumą – naujai apmąstyti vertybių ir ugdymo prioritetus ir jų prasmę.

Metodologinėmis tyrimo prieigomis pasirinkus tarpdisciplininį, sisteminį ir hierarchinį principą, ryškinamos ne tik vertybių sampratos, statuso ir turinio raiškos tendencijos, apibūdinamos paauglių vertybių internalizacijos linkmės, bet ir išskleidžiamos ugdymo įtakos vertybių kaitai ir stabilumui prielaidos, tarp jų mokymą(si) traktuojant kaip perspektyvų vertybių ugdymo veiksnį.

Leave a Reply