Vandens ruošimo chemijaLeidinyje pateikiamos grynojo vandens ir įvairių medžiagų (elektrolitų ir neelektrolitų) vandeninių tirpalų fizikinės-cheminės savybės, gamtinių vandenų formavimosi sąlygos ir jų savybės, fizikinių ir cheminių vandens kokybės rodiklių charakteristikos bei jų nustatymo metodai, taip pat įvairios vandens kokybės gerinimo technologijos (dujų, geležies, amonio, mangano, nitratų, fluoridų ir organinių medžiagų šalinimas, vandens minkštinimas ir kt.).
18.18

Vandens ruošimo chemija

Vandens ruošimo chemija

Atsisiųsti knygą Vandens ruošimo chemija pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2012

Puslapiai: 270

ISBN: 9786094572883

Formatas: 16,7 x 24 x 2,4 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vandens ruošimo chemija.pdf
Vandens ruošimo chemija.epub
Vandens ruošimo chemija.mobi

Vandens ruošimo chemija pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Vandens ruošimo chemija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vandens ruošimo chemija kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vandens ruošimo chemija pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Vandens ruošimo chemija aprašymas

Leidinyje pateikiamos grynojo vandens ir įvairių medžiagų (elektrolitų ir neelektrolitų) vandeninių tirpalų fizikinės-cheminės savybės, gamtinių vandenų formavimosi sąlygos ir jų savybės, fizikinių ir cheminių vandens kokybės rodiklių charakteristikos bei jų nustatymo metodai, taip pat įvairios vandens kokybės gerinimo technologijos (dujų, geležies, amonio, mangano, nitratų, fluoridų ir organinių medžiagų šalinimas, vandens minkštinimas ir kt.).

Leave a Reply