Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas(1)Ar jūs finansiškai laisvas? Taip savo antrąją knygą pradeda žymus verslininkas ir pasaulinio bestselerio „Turtingas tėtis, vargšas tėtis" autorius R. T. Kiyosaki. Ir tai nėra retorinis klausimas. Šioje knygoje autorius skatina mus pažvelgti giliau – ar dabartinis gyvenimas daro mus laimingus, ar jaučiamės finansiškai saugūs?
R. T. Kiyosaki surado sėkmės receptą ir šioje knygoje dalijasi juo su tais, kurie gyvenime siekia pokyčių, tobulėjimo ir finansinės sėkmės.
10.79

Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas

Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas

Atsisiųsti knygą Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Cashflow Quadrant: Guide to Financial Freedom

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 312

ISBN: 9786094373282

Versijos kodas: 5

Formatas: 15 x 22 x 2,8 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Vilma Kačerauskienė

Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas.pdf
Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas.epub
Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas.mobi

Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas: finansinės laisvės vadovas aprašymas

Ar jūs finansiškai laisvas? Taip savo antrąją knygą pradeda žymus verslininkas ir pasaulinio bestselerio „Turtingas tėtis, vargšas tėtis" autorius R. T. Kiyosaki. Ir tai nėra retorinis klausimas. Šioje knygoje autorius skatina mus pažvelgti giliau – ar dabartinis gyvenimas daro mus laimingus, ar jaučiamės finansiškai saugūs?

R. T. Kiyosaki surado sėkmės receptą ir šioje knygoje dalijasi juo su tais, kurie gyvenime siekia pokyčių, tobulėjimo ir finansinės sėkmės.

Leave a Reply