Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link

Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link

Atsisiųsti knygą Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: The Work of Management. A Daily Path to Sustainable Improvement

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 185

ISBN: 9786099531618

Formatas: 15,7 x 23,6 x 1,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Rūta Kaunaitė

Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link.pdf
Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link.epub
Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link.mobi

Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Tikrasis vadovo darbas kasdienis kelias tobulėjimo link aprašymas

„Ši – tai istorija apie tai, kas atsitiko po to, kai Bobas Morganas tapo „Lantech" bendrovės, apie kurią pirmą kartą rašyta knygoje „Lean Thinking", vykdomojo direktoriaus Jimo Lancasterio ugdančiuoju vadovu. Per įvairius eksperimentus Jimas sukūrė LEAN vadybos sistemą, kuri galėtų kurti ir palaikyti stabilumą vykstant kasdieniam vertės kūrimo procesui „Lantech". Šis kasdienis dėmesys vadybai tapo svariu tvaraus tobulėjimo pagrindu Kaizen – nuolatiniam procesų tobulinimui, ir sėkmingam Hoshin strategijos įgyvendinimui. Tai buvo naujas būdas kūrybingai pažvelgti į tai, ką Jimas vadina „tikruoju vadovo darbu".

Taigi, ši – tai apie du dalykus viename. Viena vertus, ji pasakoja ir antrąją įkvepiančią „Lantech" sėkmės istoriją, kadangi per daugelį metų ši bendrovė išliko tvari ir klestinti. Kita vertus, žvelgiant giliau, knygoje aprašomas būdas, kuriuo galėtumėte pasinaudoti kurdami savo LEAN vadybos sistemą bet kuriame versle, pagrįstą kasdienine ir kas savaitine vadyba, siekiant stabilių veiklos rezultatų. Tai taptų pagrindu tvariems Kaizen pokyčiams naudojant A3 mąstymo būdą ir sėkmingam Hoshin planavimo metu išryškintų didesnių iniciatyvų įgyvendinimui. Ir visa tai daroma tam, kad būtų užtikrintas stabilus kasdieninės ir kas savaitinės vadybos ritmas."

Jimas Womackas, „Lean Enterprise Institute" įkūrėjas ir vyriausias patarėjas

Leave a Reply