Techniniai sumanymai ir kultūraDarbo autoriaus sumanymas – įvairius požiūrius sujungti į vieną visumą, kurioje nuskaidrėtų techninės kūrybos erdvė, žmogaus ir technologijų koreliacijos, sąveika ir transformacijos. Šiuolaikinė gyvenimo sparta „įsuka" žmogų ir „reikalauja" produkcijos, jam nespėjant susivokti savyje ir savo aplinkoje. Tikriausiai vienas geriausių būdų kalbėti apie visas patirtis, refleksijas, rūpesčius, išeitis, perspektyvas – pasitelkti fenomenologinį metodą, E. Husserlio (1859–1938) pagrįstą ir iki mūsų dien…
9.29

Techniniai sumanymai ir kultūra

Techniniai sumanymai ir kultūra

Atsisiųsti knygą Techniniai sumanymai ir kultūra pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2012

Puslapiai: 182

ISBN: 9786090205785

Formatas: 15 x 21 x 2 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Techniniai sumanymai ir kultūra.pdf
Techniniai sumanymai ir kultūra.epub
Techniniai sumanymai ir kultūra.mobi

Techniniai sumanymai ir kultūra pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Techniniai sumanymai ir kultūra pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Techniniai sumanymai ir kultūra kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Techniniai sumanymai ir kultūra pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Techniniai sumanymai ir kultūra aprašymas

Darbo autoriaus sumanymas – įvairius požiūrius sujungti į vieną visumą, kurioje nuskaidrėtų techninės kūrybos erdvė, žmogaus ir technologijų koreliacijos, sąveika ir transformacijos. Šiuolaikinė gyvenimo sparta „įsuka" žmogų ir „reikalauja" produkcijos, jam nespėjant susivokti savyje ir savo aplinkoje. Tikriausiai vienas geriausių būdų kalbėti apie visas patirtis, refleksijas, rūpesčius, išeitis, perspektyvas – pasitelkti fenomenologinį metodą, E. Husserlio (1859–1938) pagrįstą ir iki mūsų dienų pasklidusį po įvairiausias žmogiškosios raiškos tyrinėjimų sritis.

Leave a Reply