Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį(2)Ne tik pratimų ir treniruočių programų rinkinys bei patarimai kaip stiprinti širdį – kokybiškas miegas, subalansuota mityba ir streso kontrolė padeda pasiekti geresnių ir tvirtesnių rezultatų. Jūsų širdis jums padėkos.
18.39

Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį

Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį

Atsisiųsti knygą Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 192

ISBN: 9789955063681

Formatas: 21 x 26,5 x 1,2 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Aušra Lukšaitė- Lapinskienė

Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį.pdf
Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį.epub
Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį.mobi

Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Sveika širdis: stiprinkite ir saugokite savo širdį aprašymas

Svarbiausias žmogaus organas – širdis. Per parą susitraukdama šimtą tūkstančių kartų ji užtikrina gerą savijautą ir ištvermę. Sveika širdis ypač svarbi tiems, kurie aktyviai sportuoja ar mėgsta aktyvų poilsį. Knygoje „Sveika širdis. Stiprinkite ir saugokite savo širdį" patariama, kaip pasirūpinti širdimi, kad ji būtų sveika ir stipri.

Knygos pradžioje rasite sveikatos planą kaip gyventi ir kokius įpročius suformuoti, kad sumažinti širdies ligų riziką. Sužinosite kaip dirba širdis ir kokie parametrai apibrėžia jos veikimą. Pavyzdžiui, sužinosite, kas yra pulsas ir kraujo spaudimas ir kaip jie matuojami. Taip pat žinosite, kokie širdies rodikliai yra normalūs, o kada jau reikėtų susirūpinti. Knygos pradžioje yra nemažaas skyrius apie subalansuotą mitybą – kokį maistą valgyti ir kokio vengti, koks maistas gausus baltymų, mineralų ir angliavandenių – išmoksite teisingai maitintis.

Didžiąją knygos dalį sudaro sveikos širdies treniruočių pratimai, padėsiantys stiprinti širdį, ištvermę ir jėgą. Priklausomai nuo pasirengimo lygio, čia rasite svarbiausius pratimus, bei lengvai suprantamus ir įgyvendinamus treniruočių planus. Galėsite iš treniruočių programos pasiimti visa, kas geriausia – čia rasite sveikos širdies pratimų ir pažengusiam, ir tik pradedančiam. Knygoje aprašomi septyni treniruočių planai ir kiekvieno pratimo eiga – kad atliktumėte viską kaip įmanoma taisyklingiau ir nieko nepraleistumėte. Nurodymus suprasti padeda spalvotos pažingsninės nuotraukos ir anatominės iliustracijos.
Knygoje smulkiai aprašoma reikalinga įranga ir treniruotės reikmenys.

„Sveika širdis. Stiprinkite ir saugokite savo širdį" – ne tik pratimų ir treniruočių programų rinkinys bei patarimai kaip stiprinti širdį – kokybiškas miegas, subalansuota mityba ir streso kontrolė padeda pasiekti geresnių ir tvirtesnių rezultatų. Jūsų širdis jums padėkos.

Leave a Reply