Sumanaus žarnyno dieta(4)„Visi tėvai, norintys suprasti, kokia svarbi jų vaikams yra žarnyno sveikata, privalo perskaityti šią puikaus humoro nestokojančią knygą. Ji gali pakeisti daugybę gyvenimų.“ Profesorė Desiree Silva, pediatrė
6.76

Sumanaus žarnyno dieta

Sumanaus žarnyno dieta

Atsisiųsti knygą Sumanaus žarnyno dieta pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: The Clever Guts Diet

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 288

ISBN: 9789955137399

Formatas: 14 x 21 x 2 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Daiva Krištopaitienė

Sumanaus žarnyno dieta.pdf
Sumanaus žarnyno dieta.epub
Sumanaus žarnyno dieta.mobi

Sumanaus žarnyno dieta pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Sumanaus žarnyno dieta pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sumanaus žarnyno dieta kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sumanaus žarnyno dieta pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Sumanaus žarnyno dieta aprašymas

Šioje novatoriškoje knygoje akivaizdžiai pademonstruojama, kad menkavertis maistas ir nesaikingai vartojami antibiotikai sunaikina didžiulį kiekį bakterijų ir pasmerkia mus šiuolaikiniam marui — alerginėms ligoms, tam tikrų maisto produktų netoleravimui ir nutukimui.

Remdamasis naujausiais tyrimais dr. Mosley pateikia moksliškai pagrįstus būdus, kaip kontroliuoti potraukį maistui, pagerinti nuotaiką ir numesti svorio, padidinant mikrobiomo įvairovę ir sveikatą palaikančių gerųjų bakterijų kiekį.

„Aš esu vienas iš nedaugelio žmonių, mačiusių, kaip funkcionuoja mūsų žarnynas, ir galiu nuoširdžiai pasakyti, kad tai buvo viena nuostabiausių ir informatyviausių patirčių mano mokslinėje karjeroje. Šioje knygoje papasakoju, kokią įtaką žarnynas daro jums ir kaip galite jį paveikti", — sako dr. Michaelas Mosley.

„Sumanaus žarnyno dietą" parašė vienas garsiausių pasaulyje žarnyno sveikatos specialistų. Dabar skaitytojai gali laikytis mitybos plano, suprasdami, kodėl jis yra veiksmingas.
– Profesorius Barry Marshall, Nobelio medicinos premijos laimėtojas

Dr. Michaelas Mosley yra knygų „Sumanaus žarnyno dieta" ir „8 savaičių glikemiją mažinanti dieta" autorius. Kartu su Mimi Spencer jis parašė bestselerį „Dieta 5:2", kuris buvo išleistas 32 pasaulio kalbomis, o su Peta Bee — knygą Fast Exercise, taip pat įvadą Mimi Spencer ir dr. Sarah Schenker knygai The Fast Diet Cookbook. Michaelas Mosley mokėsi gydytojo profesijos Londono karališkosios ligoninės medicinos mokykloje. Vėliau pradėjo dirbti BBC mokslo srities žurnalistu, prodiuseriu, o neseniai tapo garsiu laidų vedėju. Jis laimėjo daugybę televizijos apdovanojimų, tarp jų ir Karališkosios televizijos draugijos (RTS), o Britanijos medikų asociacijos buvo paskelbtas metų medicinos žurnalistu.

Gyvenimą keičiantis naujas planas, kaip tapti sveikesniems, laimingesniems ir lieknesniems.
Daily Mail

Nauja Mosley, vieno garsiausių pasaulyje žarnyno sveikatos specialistų, yra gerai subalansuota ir moksliniais įrodymais paremta ataskaita, kaip funkcionuoja virškinimo sistema. Dabar paprasti žmonės gali laikytis mitybos plano, suprasdami, kodėl jis veikia.
Profesorius Barry Marshall, Nobelio medicinos premijos laimėtojas

Visi tėvai, norintys suprasti, kokia svarbi jų vaikams yra žarnyno sveikata, privalo perskaityti šią puikaus humoro nestokojančią knygą. Ji gali pakeisti daugybę gyvenimų.
Profesorė Desiree Silva, pediatrė

Dr. Mosley, vienas žymiausių mokslinės srities žurnalistų, rašančių apie mitybą ir sveikatą, pristato naują labai informatyvią ir įdomią knygą. Klausykite jo patarimų ir jūsų žarnynas bus sveikas.
Dr. Valter Longo, Pietų Kalifornijos universiteto Ilgaamžiškumo instituto direktorius

Leave a Reply