Studijų kokybės terminų žodynas„Studijų kokybės terminų žodynas" skirtas visiems, kurie turi mokslinį ar praktinį sąlytį su aukštojo mokslo sistema, visų pirma mokslininkams, tyrinėjantiems įvairias aukštojo mokslo sistemos sritis, jos kokybės plėtotę ir kokybės užtikrinimo sistemas, taip pat įvairių lygių politikams, kuruojantiems aukštąjį mokslą, aukštųjų mokyklų dėstytojams ir vidurinių mokyklų mokytojams, studentams ir abiturientams, planuojantiems tolesnes studijas aukštojo mokslo sistemoje, žiniasklaidos atstovams, vis…
6.39

Studijų kokybės terminų žodynas

Studijų kokybės terminų žodynas

Atsisiųsti knygą Studijų kokybės terminų žodynas pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2014

Puslapiai: 108

ISBN: 9786094593642

Formatas: 15 x 21 x 0,6 cm, minkšti viršeliai

Studijų kokybės terminų žodynas.pdf
Studijų kokybės terminų žodynas.epub
Studijų kokybės terminų žodynas.mobi

Studijų kokybės terminų žodynas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Studijų kokybės terminų žodynas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Studijų kokybės terminų žodynas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Studijų kokybės terminų žodynas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Studijų kokybės terminų žodynas aprašymas

„Studijų kokybės terminų žodynas" skirtas visiems, kurie turi mokslinį ar praktinį sąlytį su aukštojo mokslo sistema, visų pirma mokslininkams, tyrinėjantiems įvairias aukštojo mokslo sistemos sritis, jos kokybės plėtotę ir kokybės užtikrinimo sistemas, taip pat įvairių lygių politikams, kuruojantiems aukštąjį mokslą, aukštųjų mokyklų dėstytojams ir vidurinių mokyklų mokytojams, studentams ir abiturientams, planuojantiems tolesnes studijas aukštojo mokslo sistemoje, žiniasklaidos atstovams, visiems, kuriuos domina aukštojo mokslo kokybė ir jos esminės sąvokos.

Autoriai mano, kad žodyno sąvokas vienijantis dalykinis laukas yra labai dinamiškas ir šiuolaikiškas, todėl yra atviri sąvokų suvokimo bei aiškinimo tikslinimas ir laukia atsiliepimų.

Leave a Reply