Spektaklių ir sapnų klavyrai

Spektaklių ir sapnų klavyrai

Atsisiųsti knygą Spektaklių ir sapnų klavyrai pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 616

ISBN: 9786098003178

Versijos kodas: PT.

Formatas: 17 x 22 x 3,8 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Spektaklių ir sapnų klavyrai.pdf
Spektaklių ir sapnų klavyrai.epub
Spektaklių ir sapnų klavyrai.mobi

Spektaklių ir sapnų klavyrai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Spektaklių ir sapnų klavyrai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Spektaklių ir sapnų klavyrai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Spektaklių ir sapnų klavyrai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Spektaklių ir sapnų klavyrai aprašymas

„Spektaklių ir sapnų klavyrai“ aprėpia dviejų, beje, pirmųjų vėlyvuoju sovietmečiu egziliantų iš Lietuvos – režisieriaus Jono Jurašo ir eseistės Aušros Marijos Sluckaitės – klajones šiapus (Vakarų Europa) ir anapus Atlanto.

Kartu suteikiama išskirtinė galimybė iš arti ir tarsi iš vidaus patyrinėti režisieriaus kūrybos „genetinį kodą"– koncepcijų, metaforų, simbolių, poteksčių, vaizdinių kilmę ir prasmes. Jo kūrybinė programa maximum primena atkaklias paieškas kamertono, pagal kurį būtų galima taip suderinti tautos dvasinius „instrumentus", kad neprarastume tapatybės, savimonės, savigarbos, neatsisakytume svajonių ir neišsigąstume, kai apims dvejonės. Režisieriaus spektakliai atveria daug skaudžios tiesos apie šiuolaikinį žmogų, klystantį, bet vis labiau atprantantį abejoti savo neklystamumu.

Leave a Reply