Šeštas jausmas yra pirmas



(9)



Esu jums brolis, bendrakeleivis, tarnas, lazda kelionėje ir toks pat trapus žmogus.
7.91

Šeštas jausmas yra pirmas

Šeštas jausmas yra pirmas

Atsisiųsti knygą Šeštas jausmas yra pirmas pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 320

ISBN: 9786094663222

Versijos kodas: 5

Formatas: 14,7 x 22,1 x 2,1 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Šeštas jausmas yra pirmas.pdf
Šeštas jausmas yra pirmas.epub
Šeštas jausmas yra pirmas.mobi

Šeštas jausmas yra pirmas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Šeštas jausmas yra pirmas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šeštas jausmas yra pirmas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šeštas jausmas yra pirmas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Šeštas jausmas yra pirmas aprašymas

Esu jums brolis, bendrakeleivis, tarnas, lazda kelionėje ir toks pat trapus žmogus.

Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) baigė Vilniaus kunigų seminariją, studijavo Prancūzijoje. 2007 m. buvo įšventintas į kunigus. Po studijų Italijoje 2012 m. gavo dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Šv. Rapolo bažnyčioje. Nuo 2013 m. eina Lietuvos policijos vyriausiojo kapeliono pareigas. 2016 m. išleido savo pirmąją pamokslų knygą „Žmogaus ir Dievo metai", 2017 m. – antrąją ciklo knygą „Gerumo liūnas".

Trilogijos dalys atspindi TIKĖJIMĄ, VILTĮ IR MEILĘ. TIKĖJIMAS – tai žmogaus ir Dievo kelionė per metus. Tik-ėjimas… „Gerumo liūnas" – VILTIES knyga, skausminga, kaip viltis neviltyje. Kaip viltis po kryžiumi. O trečia kalba apie MEILĘ. Kaip palikta moteris. Kaip apleista motina. Kaip švč. Mergelė Ramintoja, išprievartauta ateistinių perdangų, bet nepraradusi grožio, moteriškumo. Spindinčiomis akimis. Meilė – galingiausia jėga. Ir spalvota. Net kai visai vilties nebelieka, meilė toliau stato tiltus tarp bedugnių. Tiesa, avarinius. Jokių garantijų. Saugiklis – tik šeštasis jausmas. Bet jis yra pirmas, nes žmogaus keliui pasibaigus prasideda Dievo kelias žmoguje, pranokstantis lakiausią vaizduotę.

Kun. Algirdas Toliatas

Leave a Reply