Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete(5)skiriama tiems, kas plačiau žvelgia į save ir kitus, nepaviršutiniškai vertina psichologines problemas, domisi sielogyda, psichoterapija ir jų sąsajomis, dvasine psichologinių problemų kilme ir įvairesniais sveikimo būdais.
13.75

Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete

Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete

Atsisiųsti knygą Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 392

ISBN: 9786094663116

Versijos kodas: 2

Formatas: 15,7 x 22,1 x 2,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete.pdf
Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete.epub
Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete.mobi

Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete aprašymas

Iš esmės ši apie meilę. Dirbdama psichoterapinį darbą atradau dėsningumą: kiek žmogus geba mylėti ir kiek yra kitų mylimas, tiek jis ir sveikas.

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, populiaraus tinklaraščio Gyvoji psichologija ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje.

„Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete" skiriama tiems, kas plačiau žvelgia į save ir kitus, nepaviršutiniškai vertina psichologines problemas, domisi sielogyda, psichoterapija ir jų sąsajomis, dvasine psichologinių problemų kilme ir įvairesniais sveikimo būdais.

Mintis rašyti knygą autorei kilo susidūrus su psichoterapiniam gydymui nepasiduodančiais žmonių negalavimais. Kad ir kokia pažanga būtų pasiekta, vidinio nelaimingumo šaltinis likdavo nepaliestas, kažkas neleisdavo atsiverti gyvenimo džiaugsmui. Kas tas „kažkas"? Gal žmogus apskritai negali būti laimingas? Nejaugi jis turi būti vidutiniškai patenkintas, drungnai mylintis arba vos vos ir tik kartais ramus…

Ieškodama atsakymų, susitelkiau į sielos ligas, įvairiuose šaltiniuose vadinamas charakterio ydomis ar silpnybėmis, o krikščionybėje – nuodėmėmis. Man ši krikščioniškos teologijos sąvoka tiko labiausiai, todėl ir ėmiausi rašyti apie nuodėmes kaip apie gilumines psichologinių negalavimų priežastis.

Lina Vėželienė

Knygoje išsamiai, vaizdingai ir sąmojingai, pagyvindama pasakojimais psichologo kabinete, cituodama žymius psichologus, filosofus ir dvasinius mokytojus, autorė nagrinėja septynių sielos ligų apraiškas, dalijasi įžvalgomis ir neprimygtinai pataria, kaip įveikti dvasinius sunkumus, baimes ir atsiverti tikram ir sveikam gyvenimui.

Leave a Reply