Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui(1)Sąžinės tyrimo malda yra perkeičianti ir nuolat auginanti krikščioniškojo dvasingumo praktika. Ji padeda geriau pažinti saver artimą ir Dievą. Timothy M. Gallagheris knygoje „Sąžinės tyrimo malda. Šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui", remdamasis tikromis gyvenimiškomis istorijomis, savo, kaip dvasios vadovo, patirtimi ir šv Ignaco Lojolos praktika, aiškina esminius sąžinės tyrimo maldos principus: kas yra sąžinės tyrimas? Kaip galime pritaikyti jį savo asmeniniame gyvenime? Kokie,…
10.69

Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui

Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui

Atsisiųsti knygą Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: The Examen Prayer

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 223

ISBN: 9789955293170

Formatas: 15 x 21 x 1,2 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Rita Vidugirienė

Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui.pdf
Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui.epub
Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui.mobi

Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Sąžinės tyrimo malda: šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui aprašymas

Sąžinės tyrimo malda yra perkeičianti ir nuolat auginanti krikščioniškojo dvasingumo praktika. Ji padeda geriau pažinti saver artimą ir Dievą. Timothy M. Gallagheris knygoje „Sąžinės tyrimo malda. Šv. Ignaco išmintis mūsų šiandieniniam gyvenimui", remdamasis tikromis gyvenimiškomis istorijomis, savo, kaip dvasios vadovo, patirtimi ir šv Ignaco Lojolos praktika, aiškina esminius sąžinės tyrimo maldos principus: kas yra sąžinės tyrimas? Kaip galime pritaikyti jį savo asmeniniame gyvenime? Kokie, yra jo vaisiai?

Timothy M. Gallagheris OMV kunigas, rekolekcijų vadovas, kelių knygų autorius, šv. Ignaco Lojolos tyrinėtojas, rengiantis paskaitą ciklus visame pasaulyje.

Leave a Reply