Saulės sala SICILIJA(1)Spalvingoje knygoje ne tik susipažinsite su nepaprastai turtinga Sicilijos kultūra ir populiariausiais lankytinais objektais, bet ir rasite dar negirdėtų istorijų iš salos gyvenimo.
15.67

Saulės sala SICILIJA

Saulės sala SICILIJA

Atsisiųsti knygą Saulės sala SICILIJA pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 528

ISBN: 9786098105322

Formatas: 16,5 x 23,5 x 2,8 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Saulės sala SICILIJA.pdf
Saulės sala SICILIJA.epub
Saulės sala SICILIJA.mobi

Saulės sala SICILIJA pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Saulės sala SICILIJA pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Saulės sala SICILIJA kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Saulės sala SICILIJA pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Saulės sala SICILIJA aprašymas

Dalia Smagurauskaitė skaitytojams jau pažįstama iš didelio populiarumo sulaukusios knygos „Toskana. Florencija. Magiška žemė". Pristačiusi idiliškąjį Italijos regioną, autorė šį kartą siūlo persikelti į pietus, į Saulės salą Siciliją, tautų ir kultūrų kryžkelę.

Sicilija – tai nesibaigiančios žydros pakrantės, UNESCO saugomas paveldas, ugnimi besispjaudantis Etnos ugnikalnis, graikų, romėnų, arabų, normanų ir ispanų palikimas, švelniame sapne paskendusios mažosios salos, primenančios rojų, neįtikėtinai gardus maistas ir vynas, draugiški salos gyventojai. Sicilija – kontrastų šalis, tai ir rojus, ir chaosas kartu. Sicilija – tai vieta, kurią lengva pamilti ir neįmanoma pamiršti.

Spalvingoje knygoje ne tik susipažinsite su nepaprastai turtinga Sicilijos kultūra ir populiariausiais lankytinais objektais, bet ir rasite dar negirdėtų istorijų iš salos gyvenimo. Keliaudama autorė stebi, ieško ir tyrinėja, kalbasi su vietiniais gyventojais ir bando perprasti salos charakterį. Kaip sako D. Smagurauskaitė, „Sicilija − tarsi mozaika, tarsi kaleidoskopas: spalvota ir kaskart kitokia. Ar noriu ten grįžti? Žinoma! Kada išskrendame?!"

Leave a Reply