Purpura iszganima mukos IezusaŠiuo leidiniu pirmą kartą publikuojamas rankraštinis šiaurės žemaičių tarmės paminklas Purpura iszganima mukos Iezusa. Jo antraštiniame lape nurodyti 1707 metai, bet kalbos analizė neginčijamai rodo, kad rankraštis gerokai vėlesnis – daugiau kaip šimtu metų: Purpura turėjo būti parašyta apie XIX a. vidurį; gana tikėtina, kad nurodytieji 1707 metai pridera originalui, iš kurio buvo verčiama.
Šį leidimą sudaro pats Purpuros tekstas ir studija „Svarbesnių Purpuros kalbos bruožų apžvalga", kurioje…
1.95

Purpura iszganima mukos Iezusa

Purpura iszganima mukos Iezusa

Atsisiųsti knygą Purpura iszganima mukos Iezusa pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2009

Puslapiai: 394

ISBN: 9789955335085

Formatas: 17,5 x 24,5 x 2,5 cm, kieti viršeliai

Purpura iszganima mukos Iezusa.pdf
Purpura iszganima mukos Iezusa.epub
Purpura iszganima mukos Iezusa.mobi

Purpura iszganima mukos Iezusa pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Purpura iszganima mukos Iezusa pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Purpura iszganima mukos Iezusa kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Purpura iszganima mukos Iezusa pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Purpura iszganima mukos Iezusa aprašymas

Šiuo leidiniu pirmą kartą publikuojamas rankraštinis šiaurės žemaičių tarmės paminklas Purpura iszganima mukos Iezusa. Jo antraštiniame lape nurodyti 1707 metai, bet kalbos analizė neginčijamai rodo, kad rankraštis gerokai vėlesnis – daugiau kaip šimtu metų: Purpura turėjo būti parašyta apie XIX a. vidurį; gana tikėtina, kad nurodytieji 1707 metai pridera originalui, iš kurio buvo verčiama.

Šį leidimą sudaro pats Purpuros tekstas ir studija „Svarbesnių Purpuros kalbos bruožų apžvalga", kurioje mėginama įminti rankraščio tarmės chronologijos bei lokalizacijos mįsles ir smulkiai išnagrinėjama teksto grafika bei rašyba; tas nagrinėjimas kartu yra ir netiesioginės tarmės fonologinės sistemos rekonstrukcija.

Leave a Reply