Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 knyga(9)Londono aukštuomenėje daug paslapčių, o dar daugiau slaptų aistrų… Ar ras Hetavėjai savo laimę išrinktųjų pasaulyje?
Ji puoselėja slaptus lūkesčius…Gyvūnų ir visos gamtos mylėtoja Beatričė Hetavėj miške jaučiasi geriau negu pokylių salėje. Kelerius metus iš eilės ji dalyvavo aukštuomenės pobūviuose, tačiau netipiško grožio ir laisvos sielos merginai joks džentelmenas nekrito į širdį. Kita vertus, neatsirado ir norinčių ją rimtai merginti. Beatričė susitaikė su mintimi, kad tikroji meilė –…
7.40

Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 knyga

Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 knyga

Atsisiųsti knygą Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Love in the Afternoon

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 346

ISBN: 9786090300978

Formatas: 14,5 x 21 x 3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Ema Bernotaitė

Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 knyga.pdf
Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 knyga.epub
Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 knyga.mobi

Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Prisiekę meilę įdienojus. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 5 aprašymas

Londono aukštuomenėje daug paslapčių, o dar daugiau slaptų aistrų… Ar ras Hetavėjai savo laimę išrinktųjų pasaulyje?

Ji puoselėja slaptus lūkesčius…
Gyvūnų ir visos gamtos mylėtoja Beatričė Hetavėj miške jaučiasi geriau negu pokylių salėje. Kelerius metus iš eilės ji dalyvavo aukštuomenės pobūviuose, tačiau netipiško grožio ir laisvos sielos merginai joks džentelmenas nekrito į širdį. Kita vertus, neatsirado ir norinčių ją rimtai merginti. Beatričė susitaikė su mintimi, kad tikroji meilė – ne jai. O gal atėjo laikas šiai keistuolei liautis svaičiojus ir išsirinkti paprastą vyrą?..

Jis iš gyvenimo nieko nebesitiki…
Prieš išeidamas į karą kapitonas Kristoferis Felanas susižavi Beatričės drauge, linksma kokete Prudencija. Jis parašo jai laišką iš fronto ir prisipažįsta, kad karo žiaurumai sužalojo sielą… Kristoferis nenumano, kad jo skausmingi pasakojimai Prudencijai kelia tik nuobodulį. Ir nė neįtaria, jog geraširdė Beatričė pasisiūlė už draugę atsakyti į jo laišką… Susirašinėjimas tęsiasi ir netrukus perauga į sielų draugystę. Kristoferis grįžta namo nusiteikęs vesti mylimą moterį, kurios laiškai padėjo jam išlikti gyvam. Tada išaiškėja nekalta Beatričės apgaulė. Neišsipildžiusi meilė virsta tikra agonija… ir aistra – jos taip pat nenuneigsi.

Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt vieno istorinio ir šiuolaikinio meilės romano, išversto į keturiolika pasaulio kalbų, autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas" nugalėtoja, dalyvavo konkurse „Mis Amerika". Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times", „USA Today" ir „Publishers Weekly" skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus.

2002 m. Lisa Kleypas apdovanota prestižiniu „Romance Writers of America" asociacijos RITA prizu. Auksinė statulėlė, pavadinta pirmosios asociacijos prezidentės Ritos Klei Estrados (Rita Clay Estrada) vardu, simbolizuoja meilės romanų rašytojo meistriškumą.

Leave a Reply