Pokalbiai su Vaclovu Augustinu„Pokalbiai su Vaclovu Augustinu. Dirigento, muzikos pedagogo, kompozitoriaus, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato atvertys apie „Jauną muziką", kompoziciją, „Antį" ir daug ką kita…" – tai bandymas pažinti, atskleisti daugiabriaunį choro dirigento, kompozitoriaus ir pedagogo profesinį gyvenimą, gilinantis į chorinės veiklos kasdienybę, choro „Jauna muzika" meninių pasiekimų kelią žvelgiant į įvairių epochų muzikinę kultūrą choro dirigento akimis.
„Pokalbiai su Vaclo…
1.99

Pokalbiai su Vaclovu Augustinu

Pokalbiai su Vaclovu Augustinu

Atsisiųsti knygą Pokalbiai su Vaclovu Augustinu pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 152

ISBN: 9786094597046

Formatas: 15 x 21 x 0,8 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Pokalbiai su Vaclovu Augustinu.pdf
Pokalbiai su Vaclovu Augustinu.epub
Pokalbiai su Vaclovu Augustinu.mobi

Pokalbiai su Vaclovu Augustinu pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Pokalbiai su Vaclovu Augustinu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pokalbiai su Vaclovu Augustinu kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pokalbiai su Vaclovu Augustinu pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Pokalbiai su Vaclovu Augustinu aprašymas

„Pokalbiai su Vaclovu Augustinu. Dirigento, muzikos pedagogo, kompozitoriaus, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato atvertys apie „Jauną muziką", kompoziciją, „Antį" ir daug ką kita…" – tai bandymas pažinti, atskleisti daugiabriaunį choro dirigento, kompozitoriaus ir pedagogo profesinį gyvenimą, gilinantis į chorinės veiklos kasdienybę, choro „Jauna muzika" meninių pasiekimų kelią žvelgiant į įvairių epochų muzikinę kultūrą choro dirigento akimis.

„Pokalbiai su Vaclovu Augustinu" skiriama chorų vadovams, chorvedybos studentams, taip pat visiems, besidomintiems chorine muzika, psichologiniais dirigavimo bei vadovavimo chorui ir chorinės muzikos atlikimo ypatumais.

Leave a Reply