Pinklės pelenei(4)Aš – Mišelė IzolaMan dvidešimtPapasakosiu žmogžudystės istorijąAš tyrėjaAš liudininkėAš aukaAš žudikėKeturi viename, tai kas aš?
Įtartinas gaisras niokoja namą pietų Prancūzijos kurorte. Dvi jaunos moterys – geriausios draugės – įkalintos viduje.Viena bus nužudyta, kita – išgyvens.
Pagrindinė knygos veikėja nubunda stipriai apdegusi veidą ir rankas. Praradusi atmintį ir išvaizdą, ji susitelkia į savo praeitį, tačiau negali suprasti, kas esanti. Ji negali susitaikyti su vienatve, tapatybe, než…
4.79

Pinklės pelenei

Pinklės pelenei

Atsisiųsti knygą Pinklės pelenei pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Piège pour Cendrillon

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 176

ISBN: 9786094441899

Formatas: 14 x 21 x 1,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Algimantas Gudaitis

Pinklės pelenei.pdf
Pinklės pelenei.epub
Pinklės pelenei.mobi

Pinklės pelenei pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Pinklės pelenei pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pinklės pelenei kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pinklės pelenei pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Pinklės pelenei aprašymas

Aš – Mišelė Izola
Man dvidešimt
Papasakosiu žmogžudystės istoriją
Aš tyrėja
Aš liudininkė
Aš auka
Aš žudikė
Keturi viename, tai kas aš?

Įtartinas gaisras niokoja namą pietų Prancūzijos kurorte. Dvi jaunos moterys – geriausios draugės – įkalintos viduje.Viena bus nužudyta, kita – išgyvens.

Pagrindinė knygos veikėja nubunda stipriai apdegusi veidą ir rankas. Praradusi atmintį ir išvaizdą, ji susitelkia į savo praeitį, tačiau negali suprasti, kas esanti. Ji negali susitaikyti su vienatve, tapatybe, nežinomybe. Kas ji? Paveldėtoja ar jos draugė? Žudikė ar auka? Tik vienas žmogus žino tiesą apie išdavystę tąnakt.

„Pinklės Pelenei“ – virtuoziškai parašytas detektyvas, kuriame susipina žmogaus aistros, mitai ir pasakos.

Leave a Reply