Paštas (2018)(2)Pirmas ir, daugelio kritikų nuomone, geriausias Amerikos andergraundo rašytojo Charleso Bukowski romanas – tai ir negailestingas dugne atsidūrusio žmogaus dienoraštis, aštri bukinančios pasaulio tvarkos satyra, ir nuoširdi graudžių meilės istorijų knyga.
10.52

Paštas (2018)

Paštas (2018)

Atsisiųsti knygą Paštas (2018) pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Post Office

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 216

ISBN: 9786094273407

Versijos kodas: 10

Formatas: 14 x 20 x 1,8 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Marius Burokas

Paštas (2018).pdf
Paštas (2018).epub
Paštas (2018).mobi

Paštas (2018) pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Paštas (2018) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paštas (2018) kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paštas (2018) pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Paštas (2018) aprašymas

„Bukowski valdingas, jis meta iššūkį. Šliūkštelėdamas šalto vandens stiklinę jums į veidą jis reikalauja pagalvoti, kas esate ir ko vertas jūsų gyvenimas."

John Martin, leidėjas

„Bukowski rašo apie mus – netobulus, kartais padauginančius, klystančius. Jis užtaria mus ir gina nuo tobulybės fašizmo. Bukowskis – subtilus psichologas: būtent tai – o ne nešvankybės – iš tiesų patraukia skaitytoją."

Gediminas Baranauskas, leidėjas

Pirmas ir, daugelio kritikų nuomone, geriausias Amerikos andergraundo rašytojo Charleso Bukowski romanas – tai ir negailestingas dugne atsidūrusio žmogaus dienoraštis, aštri bukinančios pasaulio tvarkos satyra, ir nuoširdi, gal net sentimentali graudžių meilės istorijų knyga.

Anot autoriaus, šiai knygai parašyti jam prireikė dvidešimties naktų, dvidešimties pintų viskio, trisdešimt penkių pakuočių alaus ir aštuoniasdešimties cigarų.

Autoriaus alter ego Henris Činaskis – pašto tarnautojas, girtuoklis, lošėjas, mergišius, atsiskyrėlis – didžiulės emocinės jėgos ir juodojo humoro kupiname pasakojime atveria skaitytojui negailestingą Amerikos tikrovę. Tai nutriušusių barų, darbininkų, laisvo elgesio moterų, latrų ir visokio plauko nevykėlių pasaulis.

Leave a Reply