Pagrindai ir pamataiMokomojoje knygoje nagrinėjamas įtempto ir deformuojamo grunto būvis ir elgsenos dėsningumai, kai gruntą veikia apkrovos ir poveikiai. Joje galima susipažinti su pastatų ir statinių pamatų tipais, konstrukcija ir pamatų skaičiavimo metodais. Ši turėtų padėti būsimiems specialistams pagrįsti ir priimti optimalius pagrindų ir pamatų sprendimus pastatams ir statiniams, kurie bus statomi įvairiose statybvietėse su savitomis inžinerinėmis-geologinėmis sąlygomis. Mokomąją knygą gali naudoti vis…
3.99

Pagrindai ir pamatai

Pagrindai ir pamatai

Atsisiųsti knygą Pagrindai ir pamatai pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2003

Puslapiai: 112

ISBN: 9789955093312

Formatas: 15 x 21 x 0,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Pagrindai ir pamatai.pdf
Pagrindai ir pamatai.epub
Pagrindai ir pamatai.mobi

Pagrindai ir pamatai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Pagrindai ir pamatai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pagrindai ir pamatai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pagrindai ir pamatai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Pagrindai ir pamatai aprašymas

Mokomojoje knygoje nagrinėjamas įtempto ir deformuojamo grunto būvis ir elgsenos dėsningumai, kai gruntą veikia apkrovos ir poveikiai. Joje galima susipažinti su pastatų ir statinių pamatų tipais, konstrukcija ir pamatų skaičiavimo metodais. Ši turėtų padėti būsimiems specialistams pagrįsti ir priimti optimalius pagrindų ir pamatų sprendimus pastatams ir statiniams, kurie bus statomi įvairiose statybvietėse su savitomis inžinerinėmis-geologinėmis sąlygomis. Mokomąją knygą gali naudoti visų mokymosi formų studentai. Ji gali būti naudinga magistrantams, doktorantams, inžinieriams.

Leave a Reply