Optinio ryšio tinklaiVadovėlyje pateikiamos pagrindinės žinios apie optinio ryšio tinklus, optinio ryšio linijas, jų komponentus, technologijas, veikimo principus ir savybes. Jame taip pat pateikiami optinio ryšio tinklų projektavimo, charakteristikų skaičiavimo ir matavimo pagrindai. Skirtas telekomunikacijų studentams, bet gali būti naudingas telekomunikacijų srityje dirbantiems specialistams.
12.99

Optinio ryšio tinklai

Optinio ryšio tinklai

Atsisiųsti knygą Optinio ryšio tinklai pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2012

Puslapiai: 306

ISBN: 9786090206942

Formatas: 15,5 x 21 x 2,3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Optinio ryšio tinklai.pdf
Optinio ryšio tinklai.epub
Optinio ryšio tinklai.mobi

Optinio ryšio tinklai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Optinio ryšio tinklai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Optinio ryšio tinklai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Optinio ryšio tinklai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Optinio ryšio tinklai aprašymas

Vadovėlyje pateikiamos pagrindinės žinios apie optinio ryšio tinklus, optinio ryšio linijas, jų komponentus, technologijas, veikimo principus ir savybes. Jame taip pat pateikiami optinio ryšio tinklų projektavimo, charakteristikų skaičiavimo ir matavimo pagrindai. Skirtas telekomunikacijų studentams, bet gali būti naudingas telekomunikacijų srityje dirbantiems specialistams.

Leave a Reply