Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo knygaPristatome naują ikimokyklinio ugdymo(si) priemonių komplektą „OPA PA draugai PI KA!"Šio komplekto tikslas – užtikrinti į vaiką orientuotą ugdymą, sudaryti sąlygas penkiamečiui patirti pažinimo džiaugsmą, išbandyti, kurti ir keisti jį supantį pasaulį.
Vaikams puikiai pažįstami herojai – zuikis OPA ir vėžlys PA – kviečia susipažinti su savo draugais pelyte PI ir briedžiuku KA ir leistis į nuotykių bei atradimų kupiną kelionę!
Keliaudami su PI ir KA, penkiamečiai:
susipažins su juos supančiu…
11.99

Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo knyga

Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo knyga

Atsisiųsti knygą Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 160

ISBN: 9785430066338

Formatas: 21 x 29 x 0,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo knyga.pdf
Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo knyga.epub
Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo knyga.mobi

Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Opa pa draugai Pi Ka! Pedagogo aprašymas

Pristatome naują ikimokyklinio ugdymo(si) priemonių komplektą „OPA PA draugai PI KA!"

Šio komplekto tikslas – užtikrinti į vaiką orientuotą ugdymą, sudaryti sąlygas penkiamečiui patirti pažinimo džiaugsmą, išbandyti, kurti ir keisti jį supantį pasaulį.

Vaikams puikiai pažįstami herojai – zuikis OPA ir vėžlys PA – kviečia susipažinti su savo draugais pelyte PI ir briedžiuku KA ir leistis į nuotykių bei atradimų kupiną kelionę!

Keliaudami su PI ir KA, penkiamečiai:

susipažins su juos supančiu pasauliu, jį tyrinės;
kurs taisykles ir jomis improvizuos;
patirs nuotykių ir išmoks išgirsti, susikaupti;
ugdys visas reikiamas kompetencijas.

Ikimokyklinio ugdymo(si) priemonių komplektą „OPA PA draugai PI KA!" sudaro:

– kūrybinės veiklos užduočių bloknotas,

– plakatai (3 dalys),

– pasiekimų knygelė,

– pedagogo knyga.

Pedagogo knygoje galima rasti daug įvairios veiklos siūlymų. Pateikiami išsamūs veiklos aprašai, jų priedai, dalijamoji medžiaga 36 savaitėms ir net kiekvienai ugdymo savaitės dienai! Išimtis – penktadieniai. Jie skiriami išmoktai medžiagai įtvirtinti, pakartoti, neatliktoms užduotims įgyvendinti ir kt. Be to, čia pateikiama patarimų, kokiomis priemonėmis ir kokioje aplinkoje geriau organizuoti užsiėmimus.

Ikimokyklinio ugdymo(si) priemonių komplektą „OPA PA draugai PI KA!" pagal Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro parengtą ir išleistą Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų aprašą (2014) ir Ikimokyklinio ugdymo metodines rekomendacijas (2015) parengė Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto dėstytoja, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialistė praktikė dr. Ramunė Burškaitienė.

Leave a Reply