Nuo medicinos į meditaciją(1)Tai medicinos ir meditacijos taikymo ribų ir jų susiliejimo galimybių bei alternatyvių medicinos krypčių aprašymas. Knygoje pateiktas gilus medicinos prietarų ir tokių psichinių reiškinių, kaip stresas, depresija, skausmas, miegas, mirtis ir pan. aiškinimas bei žmogaus sveikatingumo perspektyvos.
Ošo yra šiuolaikinis mistikas, kurio mokymai turėjo įtakos milijonams įvairaus amžiaus žmonių. Jo unikalios "aktyviosios meditacijos" skirtos kūne ir prote sukauptiems stresams išvalyti ir patirti med…
9.89

Nuo medicinos į meditaciją

Nuo medicinos į meditaciją

Atsisiųsti knygą Nuo medicinos į meditaciją pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: From Medication to Meditation

Leidėjas:

Išleista: 2011

Puslapiai: 190

ISBN: 9789986727040

Formatas: 13 x 20,6 x 1,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Svamis Prem Bhumi (Mečislovas Vrubliauskas)

Nuo medicinos į meditaciją.pdf
Nuo medicinos į meditaciją.epub
Nuo medicinos į meditaciją.mobi

Nuo medicinos į meditaciją pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Nuo medicinos į meditaciją pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nuo medicinos į meditaciją kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nuo medicinos į meditaciją pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Nuo medicinos į meditaciją aprašymas

Tai medicinos ir meditacijos taikymo ribų ir jų susiliejimo galimybių bei alternatyvių medicinos krypčių aprašymas. Knygoje pateiktas gilus medicinos prietarų ir tokių psichinių reiškinių, kaip stresas, depresija, skausmas, miegas, mirtis ir pan. aiškinimas bei žmogaus sveikatingumo perspektyvos.

Ošo yra šiuolaikinis mistikas, kurio mokymai turėjo įtakos milijonams įvairaus amžiaus žmonių. Jo unikalios "aktyviosios meditacijos" skirtos kūne ir prote sukauptiems stresams išvalyti ir patirti meditacinę būseną. Jo mokymas apima belaikę Rytų išmintį ir aukščiausią Vakarų mokslo ir technologijos potencialą.

Leave a Reply