Nepriekaištingo sodo idėjos

Nepriekaištingo sodo idėjos

Atsisiųsti knygą Nepriekaištingo sodo idėjos pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2008

Puslapiai: 96

ISBN: 9789955727279

Formatas: 16,5 x 22,5, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Nepriekaištingo sodo idėjos.pdf
Nepriekaištingo sodo idėjos.epub
Nepriekaištingo sodo idėjos.mobi

Nepriekaištingo sodo idėjos pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Nepriekaištingo sodo idėjos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nepriekaištingo sodo idėjos kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nepriekaištingo sodo idėjos pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Nepriekaištingo sodo idėjos aprašymas

skirta ketinantiems susikurti originalų, praktišką, dekoratyvų daržą. Jis nebūtinai turi būti didelis – pakaks ir mažo sklypelio šalia namo. Aplinka bus puošni ir naudinga, kai prie namo augs ir vaiskrūmiai, ir daržovės, ir gėlės. Specialistai pataria, kokius augalus sodinti, kaip prižiūrėti, kad vėliau džiugintų akį ir būtų naudingi.

Skaitytojas taip pat sužinos, kaip sukurti norimą darželio formą, kuo pakeisti nuobodžias lygias lysves, kaip įrengti poilsio vietą. Į knygą įtraukėme ir išsamų skyrių apie dažniau auginamus prieskoninius augalus.

Leave a Reply