(Ne)tobulos moters užrašai(9)Radikalus atvirumas, nuoširdumas, jautrumas moters esybei, psichologinės įžvalgos ir dvasingas palydėjimas. Ši įkvepia nesuvaidintam gyvenimui. Skaityk, jausk ir būk savimi!
11.70

(Ne)tobulos moters užrašai

(Ne)tobulos moters užrašai

Atsisiųsti knygą (Ne)tobulos moters užrašai pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 304

ISBN: 9786090132494

Versijos kodas: 8

Formatas: 14,3 x 21,3 x 2,2 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

(Ne)tobulos moters užrašai.pdf
(Ne)tobulos moters užrašai.epub
(Ne)tobulos moters užrašai.mobi

(Ne)tobulos moters užrašai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą (Ne)tobulos moters užrašai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai (Ne)tobulos moters užrašai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą (Ne)tobulos moters užrašai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos (Ne)tobulos moters užrašai aprašymas

Kūrybingos ir gyvenimą mylinčios psichologės Ramunės Murauskienės užrašai skirti (ne)tobuloms moterims, jų dukroms ir anūkėms. Radikalus atvirumas, nuoširdumas, jautrumas moters esybei, psichologinės įžvalgos ir dvasingas palydėjimas. Ši įkvepia nesuvaidintam gyvenimui. Skaityk, jausk ir būk savimi!

Tavo kūnas yra tavo sielos namai. Tavo pyktis – tai ne tu. Pastabomis svaidosi tik vargšai. Kai neturi kuo sumokėti už laimę ir sėkmę, parduok karūną. Gali būti ir gerai. Nėra taisyklių, kaip gyventi. Eik džiaugsmo keliu. Noras mylėtis priklauso tau. Būk balta varna. Nerink supuvusių bulvių, nes jas teks valgyti. Nesistenk atrodyti – būk!

Tai ne apie tai, kaip keistis, o kaip pamilti save tokią, kokia esi!

Radikalus atvirumas, meilė, tikėjimas!

Leave a Reply