Moksliukų enciklopedijaAtsivertę šią enciklopediją panirsite į žinių pasaulį. Knygą „Moksliukų enciklopedija" sudaro dešimt skyrių, skirtų pagrindinėms žinių sritims: visatai ir paslaptingajai mūsų planetai, gyvūnams ir augalams, žmonijos istorijai ir didiesiems atradimams… Pagrindinė informacija yra išdėstyta trumpai ir aiškiai. Tekstai pažymėti tam tikromis spalvomis ir suskirstyti į mažus, lengvai skaitomus skyrelius. Knygoje panaudota daugiau kaip 1000 meninių iliustracijų ir nuotraukų, kurios padės Jums labiau…
16.86

Moksliukų enciklopedija

Moksliukų enciklopedija

Atsisiųsti knygą Moksliukų enciklopedija pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 320

ISBN: 9789955214342

Formatas: 22 x 28,3 x 25,6 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Jūratė Derukaitė

Moksliukų enciklopedija.pdf
Moksliukų enciklopedija.epub
Moksliukų enciklopedija.mobi

Moksliukų enciklopedija pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Moksliukų enciklopedija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moksliukų enciklopedija kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moksliukų enciklopedija pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Moksliukų enciklopedija aprašymas

Atsivertę šią enciklopediją panirsite į žinių pasaulį. 

KnygąMoksliukų enciklopedija" sudaro dešimt skyrių, skirtų pagrindinėms žinių sritims: visatai ir paslaptingajai mūsų planetai, gyvūnams ir augalams, žmonijos istorijai ir didiesiems atradimams… 

Pagrindinė informacija yra išdėstyta trumpai ir aiškiai. Tekstai pažymėti tam tikromis spalvomis ir suskirstyti į mažus, lengvai skaitomus skyrelius. 

Knygoje panaudota daugiau kaip 1000 meninių iliustracijų ir nuotraukų, kurios padės Jums labiau suvokti mūsų planetos paslaptis. 

Leave a Reply