Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį

Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį

Atsisiųsti knygą Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2007

Puslapiai: 391

ISBN: 9789986395119

Formatas: 16,8 x 23,4 x 2,3 cm, minkšti viršeliai

Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį.pdf
Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį.epub
Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį.mobi

Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Metai su Pauliumi. Atsiminimai apie Paulių Širvį aprašymas

Garsūs rašytojai, šeimos nariai, vaikystės ir jaunystės draugai stilingai pasakoja apie poetą Paulių Širvį, to meto visuomenės nuotaikas, pažeria įsimenančių detalių apie XX amžiaus antrosios pusės Vilnių, jo gatves, kavines, bohemos papročius. Aptariama ir P. Širvio kūryba, jos sąsajos su folkloru.
Pirmojoje knygos dalyje plačiau nušviečiami pokario ir poeto brandos metai, antrojoje- vaikystė, jaunystė, bandymai viešai reikštis. Skelbiama P. Širvio prozos- autobiografija, dienoraščio fragmentas, laiškas, esė. Leidiniu mėginama plačiau apibūdinti poeto asmenybę, įminti neblėstančią jo poezijos populiarumo mįslę.

Leave a Reply