Meistras ir Margarita (1985)

Meistras ir Margarita (1985)

Atsisiųsti knygą Meistras ir Margarita (1985) pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 1985

Puslapiai: 373

Formatas: 13 x 20, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Algimantas Mikuta

Meistras ir Margarita (1985).pdf
Meistras ir Margarita (1985).epub
Meistras ir Margarita (1985).mobi

Meistras ir Margarita (1985) pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Meistras ir Margarita (1985) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Meistras ir Margarita (1985) kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Meistras ir Margarita (1985) pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Meistras ir Margarita (1985) aprašymas

„Meistras ir Margarita“ – vienas įspūdingiausių XX a. rusų literatūros kūrinių. Po autoriaus mirties pragulėjęs stalčiuje dvidešimt šešerius metus, Michailo Bulgakovo (1891– 1940 m.) romanas, pagaliau išleistas, beregint paplito po pasaulį, buvo verčiamas, teatralizuojamas, ekranizuojamas.

Struktūriniu požiūriu „Meistras ir Margarita“ yra dviejų romanų derinys, kur pirmasis – pasakojimas apie klastingo šėtono apsilankymą ketvirtojo dešimtmečio Maskvoje, o antrasis – nežinomo literato rašomas romanas ateistinėje valstybėje neįsivaizduojama tema – apie Jėzaus Kristaus ir Poncijaus Piloto konfliktą, tapomą itin realiai ir vaizdingai.

Beje, žaismingai šiame romane atrodo kelių stilių dermė: šėtoniškas groteskas, biblinė epika ir niūri sovietinė satyra. O visoje šioje fantasmagorijoje subtiliai skleidžiasi keistoka, jokiam laikui ir jėgai nepavaldi meistro ir Margaritos meilė.

Leave a Reply