Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių knyga(1)Knygoje „Mano nuostabus pasaulis. Lietuvos vaikų žemėlapių knyga" pateikiami vaikų piešiniai, atspindintys, kaip jie jaučia, mato ir įsivaizduoja pasaulį. Leidinys primena ir geografinį pasaulio atlasą, ir meno albumą.
Vaikai piešia pasaulį – tokį, kokį jie mato, jaučia ar įsivaizduoja… Ne bet kaip, o paklusdami pagrindiniams žemėlapių sudarymo mokslo – kartografijos – reikalavimams!
Ši primena ir geografinį pasaulio atlasą, ir meno albumą. Joje surinkti įdomiausi vaikų piešti žemėlap…
21.79

Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių knyga

Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių knyga

Atsisiųsti knygą Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2015

Puslapiai: 276

ISBN: 9786094595882

Formatas: 24,5 x 24,5 x 2,5 cm, kieti viršeliai

Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių knyga.pdf
Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių knyga.epub
Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių knyga.mobi

Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Mano nuostabus pasaulis: Lietuvos vaikų žemėlapių aprašymas

Knygoje „Mano nuostabus pasaulis. Lietuvos vaikų žemėlapių knyga" pateikiami vaikų piešiniai, atspindintys, kaip jie jaučia, mato ir įsivaizduoja pasaulį. Leidinys primena ir geografinį pasaulio atlasą, ir meno albumą.

Vaikai piešia pasaulį – tokį, kokį jie mato, jaučia ar įsivaizduoja… Ne bet kaip, o paklusdami pagrindiniams žemėlapių sudarymo mokslo – kartografijos – reikalavimams!

Ši primena ir geografinį pasaulio atlasą, ir meno albumą. Joje surinkti įdomiausi vaikų piešti žemėlapiai, kuriuos Lietuvos kartografų draugija sukaupė per penkis 2005–2013 m. vykusius vaikų žemėlapio konkursus. Kūrinių autoriams – nuo trejų iki 15 metų.

Žaismingi komentarų tekstai trumpai supažindina skaitytoją su žemėlapių savybėmis, geografiniais žemynų, regionų ir šalių ypatumais, atkreipia dėmesį į tradicinius ar neįprastus geografinės erdvės vaizdavimo aspektus piešiniuose, netikėtas interpretacijas, asociacijas, autorių perduodamas žinutes.

tinka ir suaugusiems, ir vaikams, ją galima naudoti kaip pagalbinę geografijos mokymo priemonę. Tai spalvingas, grožio ir gerų emocijų pilnas albumas, kurį bet kada malonu pavartyti.

Leave a Reply