Mamos receptų knyga(2)Knygoje surinkta 190 tradicinių ir šiuolaikinių receptų, pagal kuriuos galėsite pasigaminti šaltųjų užkandžių, sriubų, karštųjų patiekalų, nesaldžių kepinių ir saldumynų. Tokių skanių valgių, kuriuos gamino mama kiekvieną dieną ar laukdama svečių!
13.40

Mamos receptų knyga

Mamos receptų knyga

Atsisiųsti knygą Mamos receptų pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 272

ISBN: 9786094730733

Formatas: 17,5 x 24,6 x 3,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Mamos receptų knyga.pdf
Mamos receptų knyga.epub
Mamos receptų knyga.mobi

Mamos receptų pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Mamos receptų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mamos receptų kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mamos receptų pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Mamos receptų aprašymas

Kodėl pas mamą visada taip skanu? Kaip ji gamina, pagal kokius receptus?

Atsakymą rasite ypatingoje „Mamos receptų knygoje". Joje surinkta 190 tradicinių ir šiuolaikinių receptų, pagal kuriuos galėsite pasigaminti šaltųjų užkandžių, sriubų, karštųjų patiekalų, nesaldžių kepinių ir saldumynų. Tokių skanių valgių, kuriuos gamino mama kiekvieną dieną ar laukdama svečių!

Gardžiausių patiekalų receptų ieškojome senuose receptų sąsiuviniuose, patarimų knygose, mūsų skaitytojai taip pat atsiuntė mėgstamiausių savo šeimos receptų, pagal kuriuos gamina patys,kuriuos išmoko iš savo mamos, močiutės ar net prosenelės.

Gaminkite kiekvieną dieną ar ruoškite šventines vaišes – su „Mamos receptų knyga" bus taip skanu kaip pas mamą!

Leave a Reply