Maiklo K gyvenimas ir laikai(4)Ar yra kokia nors žmogaus gyvenimo prasmė, klausia pagrindinis J. M. Coetzee romano veikėjas sodininkas Maiklas K. Jis nusprendžia, kad buvo paleistas į pasaulį tam, kad slaugytų sunkiai sergančią motiną, ir ryžtasi nuvežti ją per karo niokojamą šalį į gimtinę kaime. Pakeliui motina miršta ir Maiklas lieka vienišas klajoti po karo zoną. Jis siekia tik vieno – kad žmonės jam duotų ramybę, kad neverstų jo savo tarnu ir jų kurti įstatymai nekalintų stovyklose, bet leistų auginti sodą… Paprasto v…
5.75

Maiklo K gyvenimas ir laikai

Maiklo K gyvenimas ir laikai

Atsisiųsti knygą Maiklo K gyvenimas ir laikai pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Life and Times of Michael K

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 237

ISBN: 9786094441943

Versijos kodas: 5

Formatas: 14 x 21 x 1,8 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Violeta Tauragienė

Maiklo K gyvenimas ir laikai.pdf
Maiklo K gyvenimas ir laikai.epub
Maiklo K gyvenimas ir laikai.mobi

Maiklo K gyvenimas ir laikai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Maiklo K gyvenimas ir laikai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Maiklo K gyvenimas ir laikai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Maiklo K gyvenimas ir laikai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Maiklo K gyvenimas ir laikai aprašymas

Ar yra kokia nors žmogaus gyvenimo prasmė, klausia pagrindinis J. M. Coetzee romano veikėjas sodininkas Maiklas K. Jis nusprendžia, kad buvo paleistas į pasaulį tam, kad slaugytų sunkiai sergančią motiną, ir ryžtasi nuvežti ją per karo niokojamą šalį į gimtinę kaime. Pakeliui motina miršta ir Maiklas lieka vienišas klajoti po karo zoną. Jis siekia tik vieno – kad žmonės jam duotų ramybę, kad neverstų jo savo tarnu ir jų kurti įstatymai nekalintų stovyklose, bet leistų auginti sodą… Paprasto vyro kelionė tolyn nuo skurdo ir badmiriavimo neteikia vilties, kad jos gale bus pasiekta būsena, kai gali gyventi iš to, ką duoda žemė. Ji tik atskleidžia žmogaus būties silpnumą.

Taupus Nobelio premijos laureato J. M. Coetzee sakinys pasako nepaprastai daug. Autorių skaudina pilietinių karų varginamos Afrikos realybė, rasinė nelygybė ir ribota individo laisvė būti savimi.

Violetos Tauragienės vertimas subtiliai ir kūrybiškai perteikia originalo tekstą.

1983-iaisiais romanas pelnė Bookerio premiją.

Leave a Reply