Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdasMonografijoje „Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas" svarstomi teoriniai ir praktiniai literatūros intermedialumo klausimai: kaip besiformuojančios literatūros intermedialumo studijos įprasmina medijos sąvoką, kokiu pagrindu tam tikri teksto aspektai siejami su konkrečia mediją, kaip literatūra aktyvuoja su kitomis medijomis siejamus ypatumus ir efektus ir kaip galima analizuoti bei įreikšminti literatūros ir kitų medijų dialogą. Svarstomos problemos aprėpia ir kalbinio t…
29.99

Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas

Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas

Atsisiųsti knygą Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 376

ISBN: 9786094596797

Formatas: 17 x 24 x 2,5 cm, minkšti viršeliai

Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas.pdf
Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas.epub
Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas.mobi

Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas aprašymas

Monografijoje „Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas" svarstomi teoriniai ir praktiniai literatūros intermedialumo klausimai: kaip besiformuojančios literatūros intermedialumo studijos įprasmina medijos sąvoką, kokiu pagrindu tam tikri teksto aspektai siejami su konkrečia mediją, kaip literatūra aktyvuoja su kitomis medijomis siejamus ypatumus ir efektus ir kaip galima analizuoti bei įreikšminti literatūros ir kitų medijų dialogą. Svarstomos problemos aprėpia ir kalbinio teksto vaizdingumo dimensiją, ir jo vizualumo aspektus – įvairias formas, kuriomis jis aktualizuoja skaitytojo(s) regą ir teksto sąveiką su kitomis medijomis.

Teorinė knygos dalis pristato naujausių intermedialumo tyrimų analitinę apžvalgą, ryškina esamas teorines ir metodologines spragas ir siūlo įmanomus problemų sprendimus bei analitinius įrankius, kurių galimybes ir ribas iliustruoja antroje knygos dalyje pateikiama tekstų analizė. Įprastinį literatūros ir vizualiųjų menų dialogo analizės objektą poeziją papildo prozos ir dramos kūriniai bei iš dialogo su literatūra atsiradę ir dialogą su ja mezgantys kino (novelės, romano ir scenarijaus ekranizacijų) tekstai.

Monografija „Literatūros (inter)medialumo strofos, arba Žodis ir vaizdas" skirta literatūros, kultūros, kino, dailės bei jų ryšių tyrėjams ir visiems, besidomintiems literatūros vizualumo ir (arba) vaizdingumo klausimais bei įvairiais literatūros dialogo su kitais menais aspektais.

Leave a Reply