Lingvodidaktikos terminų žodynasŽodyne pateikiama diduma šiuolaikinės lingvodi­daktikos bendrųjų ir specialiųjų terminų, apimančių sudėtingą kalbų mokymosi ir mokymo kompleksą ir jo sąsajas su kitais dalykais. Buvo surinkti jau vartojami lingvodidaktikos terminai, sukurti trūkstami anglų, prancūzų, vokiečių, rusų literatūroje vartojamų terminų lietuviški atitikmenys, sudaryta jų bendra sistema ir pateiktos visų terminų apibrėžtys.
2.09

Lingvodidaktikos terminų žodynas

Lingvodidaktikos terminų žodynas

Atsisiųsti knygą Lingvodidaktikos terminų žodynas pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2012

Puslapiai: 236

ISBN: 9786094590696

Formatas: 14,6 x 21 x 1,4 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Lingvodidaktikos terminų žodynas.pdf
Lingvodidaktikos terminų žodynas.epub
Lingvodidaktikos terminų žodynas.mobi

Lingvodidaktikos terminų žodynas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Lingvodidaktikos terminų žodynas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lingvodidaktikos terminų žodynas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lingvodidaktikos terminų žodynas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Lingvodidaktikos terminų žodynas aprašymas

Žodyne pateikiama diduma šiuolaikinės lingvodi­daktikos bendrųjų ir specialiųjų terminų, apimančių sudėtingą kalbų mokymosi ir mokymo kompleksą ir jo sąsajas su kitais dalykais. Buvo surinkti jau vartojami lingvodidaktikos terminai, sukurti trūkstami anglų, prancūzų, vokiečių, rusų literatūroje vartojamų terminų lietuviški atitikmenys, sudaryta jų bendra sistema ir pateiktos visų terminų apibrėžtys.

Leave a Reply