Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 knyga(5)Žadėdamas įrodyti savo meilę Rafaelis dovanoja žmonai nuostabaus grožio vėrinį, kuris, pasak legendos, turi paslaptingą galią. Galbūt šis vėrinys išties padės pamiršti praeities negandas. Tačiau viena Danielės paslaptis grasina sugriauti trapią laimę.
12.09

Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 knyga

Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 knyga

Atsisiųsti knygą Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: The Handmaiden‘s Necklace

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 384

ISBN: 9786090303726

Versijos kodas: 8

Formatas: 14 x 21 x 3,2 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Jūratė Žeimantienė

Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 knyga.pdf
Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 knyga.epub
Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 knyga.mobi

Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Ledi paslaptis. Perlų paslaptis. 3 aprašymas

Jos tyrai širdžiai lemta patirti ne vieną skaudų išbandymą.

Kadaise Šefildo hercogas Rafaelis patikėjo savo sužadėtinės išdavyste ir jos išsižadėjo, pasmerkdamas merginą apkalboms ir tremčiai. Tik po penkerių metų paaiškėja skaudi tiesa: pasirodo, jie abu tapo klastingos apgaulės aukomis. Rafaelis panorsta žūtbūt atlyginti už padarytą skriaudą ir susigrąžinti Danielę Diuval, kurios taip ir nepajėgė pamiršti.
Tačiau Danielė jau išvykusi į Ameriką ir ruošiasi tapti kito vyro žmona. Šefildo hercogas atseka paskui ją ir netrukus šantažu priverčia ištekėti už jo.

Žadėdamas įrodyti savo meilę ir vėl pelnyti pasitikėjimą, Rafaelis dovanoja žmonai nuostabaus grožio vėrinį, kuris, pasak legendos, turi paslaptingą galią. Galbūt šis vėrinys išties padės pamiršti praeities negandas. Tačiau viena Danielės paslaptis grasina sugriauti trapią laimę.

Leave a Reply