Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž)Regioninės enciklopedijos, skirtos Kupiškio kraštui, trečiasis tomas. Išsamiai aprašomos įvairios vietovės (miesteliai, kaimai, dvarai), pateikiamos iš Kupiškio krašto kilusių bei vienaip ar kitaip su šiuo kraštu susijusių kultūros ir visuomenės veikėjų biografijos, gausu duomenų apie Kupiškio krašto etninę kultūrą, istoriją, geografiją.
59.99

Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž)

Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž)

Atsisiųsti knygą Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž) pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2017

Puslapiai: 736

Prekės kodas: 2200100730144

Formatas: 27 x 20 x 4 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž).pdf
Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž).epub
Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž).mobi

Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž) pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž) kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž) pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Kupiškėnų enciklopedija (R-Ž) aprašymas

Regioninės enciklopedijos, skirtos Kupiškio kraštui, trečiasis tomas. Išsamiai aprašomos įvairios vietovės (miesteliai, kaimai, dvarai), pateikiamos iš Kupiškio krašto kilusių bei vienaip ar kitaip su šiuo kraštu susijusių kultūros ir visuomenės veikėjų biografijos, gausu duomenų apie Kupiškio krašto etninę kultūrą, istoriją, geografiją.

Leave a Reply