Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptisKnygoje „Kodėl mes?“ patraukliai apžvelgdamas dabartinę mokslinių tyrimų padėtį autorius verčia abejoti vyraujančia prielaida, kad tolesnė genetinių tyrimų ir neurologijos mokslo pažanga galiausiai įmins gyvybės ir žmogaus vietos pasaulyje paslaptį. Naujausi moksliniai tyrimai, jo akimis, atskleidžia visišką mūsų negebėjimą paaiškinti, kaip genai lemia gyvojo pasaulio grožį bei įvarovę, o smegenų elektrinis aktyvumas – žmogaus proto kūrybinę veiklą.
„Per pastaruosius 150 metų pasaulį jie [moks…
7.10

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis

Atsisiųsti knygą Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Why Us?

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 289

ISBN: 9786098088212

Formatas: 15,5 x 23 x 1,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Gediminas Žukas

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis.pdf
Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis.epub
Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis.mobi

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis aprašymas

Knygoje „Kodėl mes?“ patraukliai apžvelgdamas dabartinę mokslinių tyrimų padėtį autorius verčia abejoti vyraujančia prielaida, kad tolesnė genetinių tyrimų ir neurologijos mokslo pažanga galiausiai įmins gyvybės ir žmogaus vietos pasaulyje paslaptį. Naujausi moksliniai tyrimai, jo akimis, atskleidžia visišką mūsų negebėjimą paaiškinti, kaip genai lemia gyvojo pasaulio grožį bei įvarovę, o smegenų elektrinis aktyvumas – žmogaus proto kūrybinę veiklą.

„Per pastaruosius 150 metų pasaulį jie [mokslininkai] aiškino remdamiesi nuomone, jog nėra nieko, ko nebūtų įmanoma paaiškinti, jog visa, kas nežinoma, tėra tai, kas dar laukia būti pažinta. Ir taip buvo iki pat nesenos akimirkos, kai du ambicingiausi iš visų moksliniai projektai visiškai netikėtai – ir niekam to nepastebint – atskleidė, kad mes vis dėlto esame sau paslaptis. Šis pasakojimas yra apie tai, kaip tai įvyko, ir apie to (gausius) padarinius."

Leave a Reply