Ko nedaro stiprūs žmonės(4)Ši yra apie asmeninį augimą, tobulėjimą ir siekį tapti šiek tiek geresniu žmogumi, nei buvote vakar.
10.19

Ko nedaro stiprūs žmonės

Ko nedaro stiprūs žmonės

Atsisiųsti knygą Ko nedaro stiprūs žmonės pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: 13 Things Mentally Strong People Don’t Do

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 288

ISBN: 9786090134139

Versijos kodas: 8

Formatas: 14,3 x 21,3 x 2,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Indrė Kaulavičiūtė

Ko nedaro stiprūs žmonės.pdf
Ko nedaro stiprūs žmonės.epub
Ko nedaro stiprūs žmonės.mobi

Ko nedaro stiprūs žmonės pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Ko nedaro stiprūs žmonės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ko nedaro stiprūs žmonės kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ko nedaro stiprūs žmonės pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Ko nedaro stiprūs žmonės aprašymas

Jeigu jums kada nors teko savęs gailėti, jei baiminatės pokyčių, rizikos ar gyvenate praeitimi, šioje knygoje rasite įkvepiančių, veikti skatinančių tikrų istorijų ir naudingų, psichologinei stiprybei ugdyti skirtų patarimų. Autorė dalijasi ne tik savo profesinės praktikos istorijomis, bet ir skaudžia asmenine patirtimi.

Sužinosite, kaip:
# atsikratyti savigailos;
# nebijoti pokyčių;
# atsikratyti noro visiems įtikti;
# neužstrigti praeityje ir judėti pirmyn;
# nekartoti klaidų ir iš jų pasimokyti;
# džiaugtis dėl kitų sėkmės;
# nebijoti laiko leisti vienumoje
ir daug kitų jūsų gyvenimą pakeisiančių pamokų.

Blogi įpročiai yra tarsi sunkūs svarmenys, kuriuos tampotės su savimi visą dieną. Dėl jų viską atliekate lėčiau, pavargstate ir jaučiatės suirzę. Net jei sunkiai dirbsite ir pasitelksite visą savo talentą, tam tikros mintys, elgesys ir jausmai jums trukdys atskleisti visą potencialą.

Išguikite blogus įpročius ir sustiprėkite psichologiškai.

Amy Morin yra pripažinta psichoterapeutė. Tapusi našle vos 26-erių, kad ištvertų netektį ir pradėtų gyventi iš naujo, ji pasikliovė savo psichologine stiprybe. Amy dėsto Šiaurės Rytų universitete, turi savo skiltį Forbes.com, kur rašo apie psichologinius verslo veiksnius. Jos straipsniai kas mėnesį pritraukia 2 mln. skaitytojų, o TEDx kalbą „Psichologinės stiprybės paslaptis" („The Secret of Becoming Mentally Strong") peržiūrėjo beveik 8 mln. žmonių. „Ko nedaro stiprūs žmonės" tapo tarptautiniu bestseleriu ir yra išversta į 25 kalbas.

Geriausius sprendimus gyvenime priimame išlaikydami emocijų ir racionalaus mąstymo pusiausvyrą. Stabtelkite ir pagalvokite, kaip elgiatės smarkiai supykę. Tikėtina, tuo metu sakote arba darote tai, dėl ko vėliau gailėsitės, nes elgiatės kliaudamiesi emocijomis, užuot rėmęsi logika. Tačiau jei kliausitės vien racionaliu mąstymu, taip pat nepriimsite gerų sprendimų. Esame žmonės, ne robotai. Mūsų galva ir širdis privalo veikti išvien, kad suvaldytų kūną.

Geri įpročiai yra svarbūs, tačiau kaip tik blogieji įpročiai trukdo mums atskleisti visą savo potencialą. Galite didžiuotis išsiugdę naudingiausius įpročius pasaulyje, tačiau neatsikračius blogųjų jums bus sunku pasiekti savo tikslus. Galvokite šitaip: jūsų gerumas vertinamas pagal jūsų blogiausius įpročius.

Jeigu vengsite trylikos šioje knygoje aprašytų įpročių, ne tik padėsite sau išgyventi širdgėlą. Atsikratę jų taip pat išsiugdysite psichologinę stiprybę, kuri būtina sprendžiant ir dideles, ir mažas problemas.

Nesvarbu, koks jūsų tikslas, jausdamiesi psichologiškai stiprūs būsite geriau pasirengę atskleisti visą savo potencialą. Ši yra apie asmeninį augimą, tobulėjimą ir siekį tapti šiek tiek geresniu žmogumi, nei buvote vakar.

Leave a Reply