Knygos apie žodžiusKnygos apie žodžius – tai publikuotų ir atrinktų rankraštinių Urbučio recenzijų tomas. Šiam prasmingam mokslinės veiklos žanrui Profesorius neabejingas nuo pat akademinės karjeros pradžios. Iš recenzijų matyti, kad Urbutį domina baltų kalbų žodžiai ir žodynai: žodžių kilmė, santykiai su kaimynų (ypač slavų) leksika, senųjų žodynų istorija, jų publikavimas ir tyrimai, baltų kalbų faktų pateikimas ir interpretacijos kitų kalbų etimologijos žodynuose. Recenzijų autorius yra ne tik įžvalgus ir krit…
1.19

Knygos apie žodžius

Knygos apie žodžius

Atsisiųsti knygą Knygos apie žodžius pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2011

Puslapiai: 528

ISBN: 9789955336563

Versijos kodas: P.

Formatas: 14 x 21,5 x 3 cm, kieti viršeliai

Knygos apie žodžius.pdf
Knygos apie žodžius.epub
Knygos apie žodžius.mobi

Knygos apie žodžius pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Knygos apie žodžius pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Knygos apie žodžius kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Knygos apie žodžius pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Knygos apie žodžius aprašymas

Knygos apie žodžius – tai publikuotų ir atrinktų rankraštinių Urbučio recenzijų tomas. Šiam prasmingam mokslinės veiklos žanrui Profesorius neabejingas nuo pat akademinės karjeros pradžios. Iš recenzijų matyti, kad Urbutį domina baltų kalbų žodžiai ir žodynai: žodžių kilmė, santykiai su kaimynų (ypač slavų) leksika, senųjų žodynų istorija, jų publikavimas ir tyrimai, baltų kalbų faktų pateikimas ir interpretacijos kitų kalbų etimologijos žodynuose. Recenzijų autorius yra ne tik įžvalgus ir kritiškas mokslininkas, bet ir pedagogas, kuriam svarbus švietėjiškas aspektas – noras informuoti, sudominti skaitytoją, plėsti jo akiratį, formuoti kritišką laikyseną.

Leave a Reply