Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai(4)„Keliai į Rusiją" – tai amerikiečių profesoriaus Roberto Huhno Joneso istoriniais dokumentais grįsta apie Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizą – paramą Sovietų Sąjungai per Antrąjį pasaulinį karą. Autorius remiasi vertingais duomenimis iš JAV Valstybės departamento archyvų bei kitų vyriausybinių šaltinių, kur tik įmanoma, pateikia informacijos ir iš sovietų pusės.
JAV lendlizas SSRS yra nedaug tyrinėta Antrojo pasaulinio karo tema. Ji iki šiol labai politizuota, nes Rusijoje amerikiečių…
12.97

Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai

Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai

Atsisiųsti knygą Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: The Roads to Russia

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 408

ISBN: 9789955266426

Versijos kodas: 4

Formatas: 16,9 x 23,8 x 3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Edmundas Juškevičius

Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai.pdf
Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai.epub
Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai.mobi

Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Keliai į Rusiją: Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai aprašymas

„Keliai į Rusiją" – tai amerikiečių profesoriaus Roberto Huhno Joneso istoriniais dokumentais grįsta apie Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizą – paramą Sovietų Sąjungai per Antrąjį pasaulinį karą. Autorius remiasi vertingais duomenimis iš JAV Valstybės departamento archyvų bei kitų vyriausybinių šaltinių, kur tik įmanoma, pateikia informacijos ir iš sovietų pusės.

JAV lendlizas SSRS yra nedaug tyrinėta Antrojo pasaulinio karo tema. Ji iki šiol labai politizuota, nes Rusijoje amerikiečių pagalbos mastai menkinami teigiant, kad jie tiekė tik „konservus", o JAV – primiršti. Iš tiesų SSRS gavo produkcijos už 120 milijardų dolerių. Skaičiuojant dabartiniu kursu, ši suma išaugtų daug kartų. Į Sovietų Sąjungą keliavo viskas: tankai, karinis transportas ir moderniausi lėktuvai, ką jau kalbėti apie milžinišką paramą staklėmis, žaliavomis, amunicija ir maistu. Nors dabar Rusijoje teigiama, kad amerikiečių parama buvo „nereikšminga", akivaizdu, kad be šios pagalbos SSRS nebūtų laimėjusi karo.

Leave a Reply