Kas nors žydra

Kas nors žydra

Atsisiųsti knygą Kas nors žydra pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2008

Puslapiai: 384

ISBN: 9789955247500

Formatas: 14,5 x 24, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Vilija Vitkūnienė

Kas nors žydra.pdf
Kas nors žydra.epub
Kas nors žydra.mobi

Kas nors žydra pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Kas nors žydra pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kas nors žydra kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kas nors žydra pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Kas nors žydra aprašymas

Emily Giffin (Emilė Gifin, g. 1972 m.) – populiari JAV rašytoja. Baigusi teisės studijas poroje universitetų keletą metų dirbo teisininke prestižinėse Manhatano firmose. Trisdešimties išvyko į Europą ir apsigyvenusi Londone ėmėsi senos vaikystės svajonės – tapti rašytoja – įgyvendinimo. Šiuo metu autorė gyvena Atlantoje su vyru ir dviem sūnumis.

Gražuolė trisdešimtmetė Darsė, iš gyvenimo pilnom rieškučiom semianti viską, ko užsigeidžia, įsitikinusi, kad „pakilimai“ ir „nuosmukiai“ tereiškia balansavimą tarp lieknos talijos ir nebegalėjimo įtilpti į mažiausio dydžio drabužėlius madinguose prekybos centruose. Ji dirba mažai varginantį darbą Manhatane, laisvalaikį leidžia parduotuvėse bei vakarėliuose ir ruošiasi vestuvėms su tobulu vaikinu – Deksu. Tačiau vieno vakarėlio nuotykis su Dekso bičiuliu staiga viską sugriauna. Pirmąkart gyvenime pasijutusi visiškai vieniša, Darsė prisimena kitame žemyne gyvenantį mokyklos laikų bičiulį – rašytoją Itaną. Tačiau anksčiau taip sėkmingai taikytos taisyklės, padėdavusios gauti viską, kad ir ko užsigeistų, staiga netenka galios…

Ar pavyks Darsei iš nuolaužų susikurti naują gyvenimą?

Ar ji spės pasiruošti motinystei? O gal ten, kur mažiausiai tikisi, ji vėl suras ir meilę?..

Leave a Reply