Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai

Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai

Atsisiųsti knygą Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 222

ISBN: 9786094089077

Versijos kodas: PT.

Formatas: 15 x 21 x 1,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai.pdf
Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai.epub
Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai.mobi

Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Kaip gydo medžiai: Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai aprašymas

Knygoje rašoma apie dažniausiai Lietuvoje augančius medžius ir krūmus pagal dr.Eugenijos Šimkūnaitės sudarytą medžių horoskopą, pateikiama informacija apie jų savybes, augavietes, cheminę sudėtį, naudojimą ir išskirtines ypatybes, vaizdavimo ypatumus mituose ir tautosakoje.

Labai vertinga knygelės dalis-šiandienos vaistininkų ir žolininkų patarimai,kaip medžių, krūmų ir kitų augalų preparatais stiprinti organizmo imunitetą ir įveikti ligas.

Leave a Reply