Kaimiečiai II tomas

Kaimiečiai II tomas

Atsisiųsti knygą Kaimiečiai II tomas pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 1994

Puslapiai: 700

ISBN: 9986551048

Formatas: 13 x 20, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Fabijonas Neveravičius

Kaimiečiai II tomas.pdf
Kaimiečiai II tomas.epub
Kaimiečiai II tomas.mobi

Kaimiečiai II tomas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Kaimiečiai II tomas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaimiečiai II tomas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaimiečiai II tomas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Kaimiečiai II tomas aprašymas

„Kaimiečiai“ – didinga mozūrų kaimo epopėja, sukurta 1901-1908 m. Autorius myli savo kaimiečius, jų gailisi, bet neidealizuoja. Tas pats kaimas gali būti baisus, kai sukrunta juodosios jo galios, – tada žmogų prislegia tamsi jo rūstybės jėga, čaižo pikti žodžiai, o ypač už meilę, už skaudžią ir nuodėmingą švelniasielės kaimo gražuolės Jagusės, ištekėjusios už seno našlio Borynos, meilę posūniui Antanui.

Tada ir įvyksta tragedija, nes kaimas paleistuvę smerkia ir baudžia baisingai, tiesiog kaip viduramžiais… Už šį didį meno kūrinį rašytojui 1924 metais buvo paskirta Nobelio litertūros premija.

Leave a Reply