Jūsų vaikai turi tik jus!

Jūsų vaikai turi tik jus!

Atsisiųsti knygą Jūsų vaikai turi tik jus! pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: I Vostri Figli Hanno Soltanto Voi!

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 236

ISBN: 9789955293644

Versijos kodas: PT.

Formatas: 15 x 21 x 1,7 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Ina Jakaitė

Jūsų vaikai turi tik jus!.pdf
Jūsų vaikai turi tik jus!.epub
Jūsų vaikai turi tik jus!.mobi

Jūsų vaikai turi tik jus! pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Jūsų vaikai turi tik jus! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jūsų vaikai turi tik jus! kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jūsų vaikai turi tik jus! pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Jūsų vaikai turi tik jus! aprašymas

Baimė. Šis jausmas šiandien kankina daugelį tėvų. Informacinės laidos, įvairių tyrimų duomenys ir gerbiamų mokslininkų išvados apipila tėvus blogomis naujienomis. Visi smerkia. Visi gąsdina. Visi kaltina. Neabejodami tvirtina: šeima rimtai serga. Ir beveik niekas nesiūlo jokio gydymo.

Lengviausia badyti pirštu į negeroves pasitelkus visagalę statistiką. Pasiūlęs sprendimą gali susikompromituoti, o to šiandien niekas nenori. „Jūsų vaikai turi tik jus" ramiai pasisako prieš tokią tendenciją ir siūlo paprastus ir visiems įmanomus auklėjimo būdus. Ji su neabejotina simpatija ir solidarumu stoja į tėvų pusę.

Bruno Ferrero, kunigas salezietis, parašė daug auklėjamojo turinio knygų ir populiarių trumpų pasakojimų sielai. Jo knygos, išverstos į daugelį kalbų, puikiai žinomos ir lietuvių skaitytojams.

Leave a Reply