Istorijos ir politologijos lentelės

Istorijos ir politologijos lentelės

Atsisiųsti knygą Istorijos ir politologijos lentelės pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2009

Puslapiai: 200

ISBN: 9789955232261

Versijos kodas: PT.

Formatas: minkšti viršeliai

Istorijos ir politologijos lentelės.pdf
Istorijos ir politologijos lentelės.epub
Istorijos ir politologijos lentelės.mobi

Istorijos ir politologijos lentelės pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Istorijos ir politologijos lentelės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Istorijos ir politologijos lentelės kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Istorijos ir politologijos lentelės pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Istorijos ir politologijos lentelės aprašymas

Šiame leidinyje pateikiama daugiau kaip 300 lentelių, kurios pravers mokantis istorijos ir politologijos. Jose chronologine seka užfiksuota svarbiausių istorijos reiškinių esmė (atsiradimo priežastys ar aplinkybės, jų pobūdis, laikas, padariniai ar rezultatai, įvardytos su jais susijusios asmenybės ir kt.). Kai kuriose lentelėse pagal konkrečius klausimus lyginami keli reiškiniai, nurodant jų panašumus ir skirtumus. Lentelių dalių pavadinimai nusako reiškinių ar faktų esmę ir konkretizuoja lentelių pavadinimus. Atskirai pateikiamos lentelės, skirtos pasaulio istorijos, Lietuvos istorijos ir politologijos mokymuisi. 

Ši knygelė bus naudinga 7–12 klasių mokiniams, ypač kartojant mokyklinį istorijos ir politologijos kursą, nes mokantis šių dalykų labai svarbu suprasti jų esmę, mokėti nustatyti reiškinių priežasčių ir pasekmių ryšius, lyginti reiškinius ir daryti išvadas. Knygelė „Istorijos ir politologijos lentelės“ svarbi pagalba ir abiturientams, besirengianties laikyti istorijos brandos egzaminus.

Leave a Reply