Įsimylėjimai(1)Javier Marías (Chavjė Mariasas) gimė 1951 m. Madride. Vienas garsiausių šių dienų Ispanijos rašytojų, devyniolikos metų išleidęs savo pirmąjį romaną, dirba vertėju ir dėstytoju. Dėstė Oksfordo universitete, yra Ispanijos Karališkosios Akademijos narys. Jo knygos išverstos į 43 pasaulio kalbas, o jo rašymo stilius prilyginamas paties Gabrielio Garsíos Márquezo rašymo stiliui.
Pasakotoja ir pagrindinė veikėja Marija Dols dirba vienoje Madrido leidykloje ir kelerius metus kiekvieną rytą pusryčiau…
13.02

Įsimylėjimai

Įsimylėjimai

Atsisiųsti knygą Įsimylėjimai pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Los enamoramientos

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 368

ISBN: 9786090124260

Formatas: 14,7 x 24 x 3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Alma Naujokaitienė

Įsimylėjimai.pdf
Įsimylėjimai.epub
Įsimylėjimai.mobi

Įsimylėjimai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Įsimylėjimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Įsimylėjimai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Įsimylėjimai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Įsimylėjimai aprašymas

Javier Marías (Chavjė Mariasas) gimė 1951 m. Madride. Vienas garsiausių šių dienų Ispanijos rašytojų, devyniolikos metų išleidęs savo pirmąjį romaną, dirba vertėju ir dėstytoju. Dėstė Oksfordo universitete, yra Ispanijos Karališkosios Akademijos narys. Jo knygos išverstos į 43 pasaulio kalbas, o jo rašymo stilius prilyginamas paties Gabrielio Garsíos Márquezo rašymo stiliui.

Pasakotoja ir pagrindinė veikėja Marija Dols dirba vienoje Madrido leidykloje ir kelerius metus kiekvieną rytą pusryčiaudama kavinėje stebi nepažįstamą tobulą porą. Bet ateina vasara, pora dingsta iš jos akiračio, o ji atsitiktinai sužino, kad vyriškis tapo žiauraus pasikėsinimo auka. Marija išdrįsta pareikšti užuojautą našlei, netikėtai susipažįsta su jos bičiuliu ir aistringai jį įsimyli.

Javier Maríasas gilinasi ne tik į brutalų nusikaltimą, bet užburiančia proza apmąsto įsimylėjimo būseną, kuri, regis, pateisina viską: ne tik kilnius ir nesavanaudiškus veiksmus, bet ir protu sunkiai suvokiamus kraštutinumus, smurtą ir niekšybes. Ar įmanoma sužinoti tikrąją tiesą, jei mes amžinai dvejojame, o mūsų mintys nuolat kinta?

„Didis rašytojas."

Salman Rushdie

„Stulbinamo, kerinčio intelekto, regis, Javier Maríaso fantazijai nėra ribų nei neįveikiamų temų. Nekeista, kad jis nuolat minimas tarp galimų kandidatų gauti Nobelio premiją."

Kirkus Reviews

„Tobulas kūrinys. Demaskuojantis, sąmojingas, kartais gluminantis, kartais juokingas, bet meistriškai ir sumaniai parašytas."

The New York Times Book Review

Leave a Reply