Holokausto industrija

Holokausto industrija

Atsisiųsti knygą Holokausto industrija pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2004

Puslapiai: 152

ISBN: 9789955545170

Formatas: 14 x 21, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Inga Buškutė

Holokausto industrija.pdf
Holokausto industrija.epub
Holokausto industrija.mobi

Holokausto industrija pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Holokausto industrija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Holokausto industrija kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Holokausto industrija pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Holokausto industrija aprašymas

Koncentracijos stovyklas patyrusių žydų šeimoje gimęs Amerikos politologas kaltina Holokausto industriją išnaudojant žydų kančią pasipelnymo tikslais ir taip sumenkinant moralinę tikrųjų aukų kankinystės vertę. 

Pasak N. Finkelsteino, Holokausto industrija besiremdama nepateisinamomis holokausto išskirtinumo ir neracionalios bei amžinos nežydų neapykantos žydams dogmomis naudoja savo moralinę jėgą politiniam spaudimui, siekdama suteikti Amerikos interesus atstovaujančiam Izraeliui „aukų“ valstybės statusą ir taip apsaugoti jį ir sėkmingiausią JAV tautinę grupę, žydus, nuo bet kokios kritikos.

Autorius mano, kad “stokojančių holokausto aukų” vardu keldama vis naujus kompensacijų ieškinius (Šveicarijos bankams, Vokietijos verslininkams, Rytų Europos kraštams), iš kurių tikrosios aukos teturi visai mažai naudos, Holokausto industrija pati labiausiai prisideda prie antisemitizmo palaikymo ir kurstymo.

Leave a Reply