HidrometrijaVadovėlis skirtas universitetų studentams, klausantiems „Hidrometrijos" kursą ar atskiras jo dalis. Knygoje plačiai aptariami dažniausiai Lietuvoje vykdomi (vandens lygio, gylio, srovės greičio, debito, vandens temperatūros) hidrometriniai tyrimai. Taip pat nagrinėjami vandens kokybės, bangavimo, dugno nuogulų ir kitų rodiklių matavimo metodai.
Vadovėlyje pateikiamos ir pratybų užduotys, kurias atlikę skaitytojai galės lengviau įsisavinti teorinę medžiagą. Vadovėlis bus naudingas ir kitų sriči…
3.99

Hidrometrija

Hidrometrija

Atsisiųsti knygą Hidrometrija pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2012

Puslapiai: 344

ISBN: 9786094590726

Versijos kodas: P.

Formatas: 14,5 x 20,5 x 2 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Hidrometrija.pdf
Hidrometrija.epub
Hidrometrija.mobi

Hidrometrija pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Hidrometrija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Hidrometrija kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Hidrometrija pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Hidrometrija aprašymas

Vadovėlis skirtas universitetų studentams, klausantiems „Hidrometrijos" kursą ar atskiras jo dalis. Knygoje plačiai aptariami dažniausiai Lietuvoje vykdomi (vandens lygio, gylio, srovės greičio, debito, vandens temperatūros) hidrometriniai tyrimai. Taip pat nagrinėjami vandens kokybės, bangavimo, dugno nuogulų ir kitų rodiklių matavimo metodai.

Vadovėlyje pateikiamos ir pratybų užduotys, kurias atlikę skaitytojai galės lengviau įsisavinti teorinę medžiagą. Vadovėlis bus naudingas ir kitų sričių specialistams, besidomintiems hidrometriniais tyrimais.

Leave a Reply