Heraldika. Iš praeities į dabartį

Heraldika. Iš praeities į dabartį

Atsisiųsti knygą Heraldika. Iš praeities į dabartį pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2004

Puslapiai: 180

ISBN: 9789955601074

Formatas: 17,5 x 24, kieti viršeliai

Kalba: Anglų

Heraldika. Iš praeities į dabartį.pdf
Heraldika. Iš praeities į dabartį.epub
Heraldika. Iš praeities į dabartį.mobi

Heraldika. Iš praeities į dabartį pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Heraldika. Iš praeities į dabartį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Heraldika. Iš praeities į dabartį kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Heraldika. Iš praeities į dabartį pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Heraldika. Iš praeities į dabartį aprašymas

Knygos autorius, Lietuvos istorijos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas ir Lietuvos heraldikos komisijos pirmininkas dr. Edmundas Rimša, heraldikos, sfragistikos bei genealogijos klausimais yra parašęs kelias knygas ir per 200 straipsnių. Šiame darbe tyrinėtojas Europos heraldikos kontekste glaustai ir aiškiai aptaria svarbesnius Lietuvos heraldikos istorijos klausimus: herbų atsiradimą ir raidą, jų sudėtines dalis, herbų figūras, spalvas ir jų reikšmes, rangų ir titulų skiriamuosius ženklus, herbų puošybą, jungtinius herbus bei kitus su heraldika susijusius dalykus.

Didelis dėmesys skiriamas Lietuvos valstybingumo simboliams: herbui, Gediminaičių stulpams ir dvigubam kryžiui, valstybės, tautinei bei Lietuvos Respublikos Prezidento vėliavoms, valstybės himnui, neapeinama ir sovietinė heraldika. Kituose darbo skyriuose nagrinėjama Lietuvos žemių, kilmingųjų, miestų ir miestelių heraldika. Pasirinktos temos dėstomos taip, kad skaitančiajam būtų aišku, kaip ir kada ta ar kita herbų grupė atsirado, keitėsi, pergyveno XIX–XX a. krizes ir atgimė naujam gyvenimui.

gausiai iliustruota. Joje skelbiama apie 580 herbų, antspaudų, vėliavų, monetų ir kitų su heraldika susijusių piešinių, didesnė dalis spalvotų, iš Lietuvos, Baltarusijos, Belgijos, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Švedijos, Vokietijos ir kitų kraštų dokumentų saugyklų bei platesniam mūsų krašto skaitytojui sunkiai pasiekiamų publikuotų darbų.

Leave a Reply